Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Kuba egzotikus világát idéző tusfürdő, sárkánygyümölcs (pitaja) és frissítő zöldcitrom illatával.

rottya

2019. január 24.

Nagyon émelyítően édes volt az illata,nem szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon émelyítően édes volt az illata,nem szerettem használni.

zsoxcore

2018. július 4.

Semmi gond nem volt ezzel a tusfürdővel sem. Frissebb, nyáriasabb illatú, mint az Afrikás társánek (sárkánygyümölcs (pitaja) és frissítő zöldcitrom). Ennek is elégedett voltam az állagával, habzásával. Nem szárított, testápolóra sem volt szükségem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

szandrea17

2018. június 8.

Nem tartós, picit szárítja a bőröm de legalább finom illat! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Nem tartós, picit szárítja a bőröm de legalább finom illat! :D

kottazur

2018. március 9.

Nyáron nagyon jól esett ezzel fürdeni, odavoltam az illatáért. A csomagolása is csinos, az ára pedig abszolút rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Herbst8101

2017. október 25.

Nagyon szeretem ezeket a limitált kiadásokat, szinte mindig szépre sikerednek, változatosak az illatok. Ha nem felejtem el mindig beszerzem belőlük az összes tusfürdőt. Nincs érzékeny bőröm így még sosem volt gondom az Isana tusfürdőkkel sem. Nekem szárítani se szoktak, ahogy olvasom, hogy másokkal megesik. Az illatuk is egy ideig még eléggé érezhető rajtam. Ebből az Around the World szériából ez lett a kedvencem. A melegben frissítő volt vele zuhanyozni a szerintem kesernyés, citrusos illatával. A testápolójával együtt használtam. Árra nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

feketerigo00

2017. szeptember 15.

A funkcióját teljes mértékben ellátja, jó illatú és megtisztít. :D Gyakran veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

dettusbettus

2017. szeptember 7.

Amikor a polcokra került, 600ft-ért árulták. A többi Isanához képest ez igen magas ár, ezért nem vettem meg akkor. Pár hét múlva 250ft lett, és azonnal tettem a kosaramba. Jó döntés volt, mert nagyon kellemes vele fürdeni és ez is hozza a szokásos Isana minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

mafalda

2017. szeptember 7.

Csak illatoltam, nem varázsolt el...egyszerű kis illat volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Csak illatoltam, nem varázsolt el...egyszerű kis illat volt számomra.

Jaslindore

2017. szeptember 3.

Nekem az illata nagyon tetszik, kár hogy nem tartós. Rossmann kuponnal sikerült rá szert tennem, rá esett a választásom :) A flakon külseje is megnyerő. Szándékomban áll venni belőle ha még kapható. Folyékony szappan adagolóba is tettem belőle ... Kubaaaa! :) Icipicit szárít, de ezt elnézem neki, annyira jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

mazsoletta

2017. augusztus 30.

Számomra nagyon eltalált illat. Engem ez a verzió nem szárított, nagyon szerettem a nyáron. Jól habzik és tisztít,rajtam tartós illat maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.