Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Antibakteriális folyékony szappan gyakori kézmosásra.

pacsalia

2019. február 3.

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szárít!

Moni86

2018. május 26.

Szeretem. Teljesen jó. A sima antibakteriális változata illatosabb és talán jobban habzik. Nem szárította a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

ponilopopolopo

2018. március 21.

Azt hittem jól döntök, ha a balea antibakteriális folyékony szappan helyett újítok erre... Undorító a szaga és 3 kézmosás után pöttyösre szárította a kezem, ami eddig csak a jar mosogatószerrel történt meg... Jól habzik, ezért kap egy csillagot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

doozlie

2017. augusztus 27.

Korrekt, antibakteriális szappanhoz kiváló. Ár/érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Korrekt, antibakteriális szappanhoz kiváló. Ár/érték arányban is megfelelő.

saretta

2017. február 24.

az illata nekem nagyon tetszik, egyáltalán nem szárította ki a kézfejem, mint sok másik tesója. drágának sem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Aspartia

2016. december 29.

Kolis lakótársam ekcémás bőrrel küszködött, ő vette először ezt közös kézmosós szappannak. Én nagyon megszerettem az illata miatt (nekem kicsit narancsosnak hat, pedig nincs benne illatanyag). Ő is meg én is szerettem, nem szárította a kezünket.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Újravevős.

Zaynab

2016. augusztus 31.

Natasa-hoz hasonlóan az én kezeimet is szétszárította ez a folyékony szappan.
Eleinte nagyon tetszett, már csak azért is, mert citrusos az illata, de nem hozzáadott parfüm miatt.

Gyakori használat mellett nagyon szárító a hatása.
Nemcsak a kézfejeket szárítja, de az alkar bőrét is (kiütésesre, rózsaszínre).
Önmagában használva nem is elég, mert réteget képez a kezeken, szóval én mellette egy reguláris szappant is tartok.
Az is érdekes, hogy ezt a folyékony szappant közel 3 hete használom, ami nálam majdnem rekord már.
Mikor láttam, hogy érzékeny bőrre van, felbátorodva megvettem a reguláris szappan verziót is, de még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Natasa-hoz hasonlóan az én kezeimet is szétszárította ez a folyékony szappan.

Gyakori használat mellett nagyon szárító a hatása.
Nemcsak a kézfejeket szárítja, de az alkar bőrét is (kiütésesre, rózsaszínre).

szilvia.bano

2016. július 21.

Az illata semmi extra, de rendben van, az összetétele jó, de a Nivea szappanját fogom újravenni, mert az kevésbé szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

natasa

2016. január 16.

Rendszeres használata nagyon szárítja a kezemet, nem tudom elhasználni. Az összetevőket elnézve: nem derül ki, melyik összetevőtől lett antibakteriális szappan. Mondjuk ez már nem is érdekel, mert többet rá sem tudok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 16.

fancsi25

2014. szeptember 14.

Szeretem, jól tisztít, nem ragad utána a kezem, és nem is szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Szeretem, jól tisztít, nem ragad utána a kezem, és nem is szárítja.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid