Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Selyem-és jázminkivonattal.

Femme

2017. december 28.

Szeretem mert jól tisztít, viszont utána picit húzódik a bőröm. Ára miatt viszont ezt nem bánom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Nekem nem nagyon csinált semmit. Jó az illata, de ennyi. "Tűzoltó"-nak jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Nekem nem nagyon csinált semmit. Jó az illata, de ennyi. "Tűzoltó"-nak jó...

Dumitutoj

2017. április 27.

Nem vagyok már mai csirke, de ez az első olyan arclemosóm, amelynél rögtön az első használat után és azóta is azt érzem, hogy az arcbőröm hihetetlenül selymes és puha. Ilyet eddig még egyiknél sem tapasztaltam. Az első használat után újra és újra odatévedt a kezem az arcomhoz, és mindig újra elámultam, hogy jé, milyen selymesen puha! :-)
A Rossmannos arclemosókefével használom, este, zuhanyozás közben. Biztos, hogy a kefe is jó, de azt már évek óta veszem, így egyértelmű, hogy a mostani változás az arclemosónak tudható be.
Az illata is nagyon tetszik, az állaga is jó, így tőlem egyértelműen 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 27.

ssyakaky

2017. január 24.

elektromos arckefevel hasznalom, es ketten együtt nagyon jol osszedolgoznak. jo kis arclemoso ez, kellemes illata van, selymes, géles állaga, és egeszen jó hatása. hasznalata után a bőröm sokkal puhabb, meg akkor is ha önmagában, kefe nelkul hasznalom. jol tisztit, nem huzodik utana a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

MajorLinda96

2016. február 16.

Eddig kb 4-5 alkalommal használtam (napi egyszer), nem rég óta van meg, de első benyomásra nagyon tetszik, mert:

-azon ritka arclemosók egyike, ami után nincs az a kellemetlen húzódó érzés az arcbőrömön
-egyáltalán nem szárít
-nem lesz még zsírosabb reggelre a bőröm, mint előtte (ez volt a leginkább idegesítő tényező az előző arclemosóimnál, hogy miután megmostam velük az arcom, nem elég hogy szárították a bőrömet, még jobban zsírosodott utána)
-olyan finom puha selymes lesz tőle az arcbőröm (ezt eddig még egyik arclemosónál sem tapasztaltam)
-nagyon szépen tisztít (bár ez a dolga egy arclemosónak, mégis leírom, mert azért valljuk be, nem mindegyik tudja ezt teljesíteni :D)
-kellemes citrusos illata van, talán a pomelóéra hasonlít a leginkább
-gél állagú, ami nálam plusz pont, mert a krémesekkel nagyon nem vagyok jóban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

-egyáltalán nem szárít
-kellemes citrusos illata van, talán a pomelóéra hasonlít a leginkább