Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

"Kényeztesse haját a virágok erejével. A felhasznált alapanyagok, a vizet is beleértve, 90%-a természetes eredetű. Értékes virágnektárral, golgotavirág kivonattal és rizsolajjal csodálatos fényt kölcsönöz és új életet lehel hajába. A nap, mint nap fényes és kellemes tapintású hajért."

Szilikonmentes és vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tundying

2021. október 2.

Az illata nagyon finom , hatásával is elégedett vagyok. Hajmosás előtt használom és igen, segít. Gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajam van, ami felül zsíros, alul száraz. A gyors zsírosodás miatt könnyedebb hajvégápolókat használtam ( a mindennapos hajmosás elkerülése végett) , de kevésnek bizonyult, nagyon száraz volt már a hajam vége. Hallottam, ahogy sikoltoznak a hajszálaim, hogy: Hé! szárazak vagyunk, kérünk egy kis zsííííííírt! A fejbőröm meg veszi az üzenetet és termeli a cuccot! Kérem szépen ez a prototípusunk csodálatos tervezése! Minden mindennel összefügg!
Persze az a fejbőrzsír sosem jutott el a hajvégekig, mert hát ISTENI BEAVATKOZÁS történt ...megmostam, na! :) Így mint egy ÖRDÖGI kör... ahogy az emberiség a világkorszakokban...kezdődik minden elölről!
A nagy sikoltozás közepette megszólalt a BELSŐ HANG ... adj nekik olajat! Táplálót!
Szóval ez volt a KEZDET ... ez a MENNYEI illatú, szilikonmentes kis CSODA, amivel garantáltan szebb lesz a VÉG! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

erosdora00

2021. január 12.

Mosás utánra csak nagyon száraz hajra ajánlanám, mert hajlamos összetapasztani a hajat, viszont mosás előtt pakolásként nagyon bevált. Kb. egy órát hagyom rajta, majd kétszer samponozok, és a végeredmény puhi haj. Azt hiszem 200 forintért vettem a Rossmannban, ennyiért meg végképp megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Csipetke

2020. augusztus 27.

Nagyon tetszik az illata. Haj mosás előtt még csak egyszer használtam de úgy is jo volt. Én szárazon használom és nekem úgy is bevált. Csak egy pumpálásnyit oszlatok el a hajvégeimen és szép puha fényes lesz tőle. Kordában tartja a rengeteg hullámos hajamat. Nem ragasztja össze és nem is zsírosítja. Sokáig megmarad az illata is. Örülök, hogy megtaláltam. Nekem sokat segít ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Horvathangelika1

2020. február 28.

Mosás után nem vált be, mert össze ragadt a hajam nagyon, de mosás előtti pakolásnak nagyszerű, babahajaim lettek. Csak bele masszírozom a fejbőrömbe, hajhosszra kenem, rajta hagyom fél órát, kimosom és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

viviennoo

2020. február 23.

Szeretem az Isana termékeket, de ez kuka. Összeáll tőle a haj, egyáltalán nem szívódik be. Hatása se sok volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

pillepocok

2020. február 21.

Én is szilikonmentes olajat kerestem, véletlenül találtam rá. Ebből nem szabad annyit kenni, mint a szilikonosakból, mert annyira nem szívódik be szilikon hiányában, viszont nagyon jól ápol. Pakolásba is szoktam nyomkodni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

dio14

2020. január 19.

Szilikonmentes hajolajat kerestem, így erre esett a választásom. Nagyon finom illata van. Kipróbáltam mind a három féleképpen, de nekem csak a törölközőszáraz hajra kenve vált be. Így is csak úgy, hogy 1 pumpányit oszlatok el a hajvégeimen, kúlönben összeáll tőle a hajam, és lelapul. A 2 pumpa már sok, nem is kísérletezek vele többet, mert moshattam ki a hajamból olyan csúnyán összeállt töle. Egy pumpánál nincs ilyen probléma, szépen rendben tartja a hajvégeimet. Így nagyon sokáig elég lesz.

Hosszabb távú használat után nem lett a kedvencem. Az egy pumpányi semmit nem csinál, a kettő pedig szörnyen összetapasztja és elnehezíti a hajam. Borzalmas. Igazából semmit nem ér. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Soleil

2020. január 15.

Mostanában nagyon odavagyok az Isana és Alterra termékekért, kipróbáltam ezt az olajat is,
szerintem abszolút megéri az árát, és nagyon jól működik!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

szerintem abszolút megéri az árát, és nagyon jól működik!!!!

hadri

2020. január 3.

Nem vagyok megelégedve vele. Ha egy pumpányit rakok a hajamra, akkor nem csinál semmit. Próbáltam már száraz hajon, törölközőszáraz hajon, de egyiknél sem vállt be. Ha pedig kettő vagy több pumpányit tettem belőle, akkor pedig összeállt a hajam, zsíros, ápolatlan kinézete lett, a hajvégeim viszont továbbra is töredezettek maradtak. Az illata sem tetszik, egyetlen pozitívuma, hogy szilikon mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Bandita13

2019. október 10.

Csodálatos illata van! Egy nyomással elegendő adag érkezik a kezünkbe. A kettő (számomra legalábbis) már nagyon sok!
Lehet használni hajmosas előtt a száraz hajon eloszlatva majd pár perc utan megkezdődhet a hajmosás.
Lehet törölköző száraz hajon vagy hajmosás utan száraz hajon használni.
Hajmosás után szárazon használtam rendes hajolajként. Nagyon selymes lett tőle a hajam és a kusza szálak is a helyükre kerültek. Azonban hamar éreztem, hogy a hajammal nem stimmel valami. A hosszú hajam nagyon rálapult a fejemre. Szopott gombóc lettem. Biztosan nem állìtom, hogy emiatt, de még tesztelem.
Ma a hajmosás előtti opcióval próbalkozom. Mosás közven is erezhetően selymesebb volt a hajam.
Próbalkozni fogok vele, mert finom az illata es árban is szuper. Egyelőre csak 4*, de par használat után updatelni fogok.

UPDATE!!!!
Huhh, hát ez az olaj szuper! Mosás után szárazon, mosás előtt szárazon és mosás után nedves hajon is csodálatos. Olyan könnyű, puha és selymes lesz tőle a hajam és az illata is mennyei! Eddig 4*-ot adtam rá, de mostmár megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Lehet törölköző száraz hajon vagy hajmosás utan száraz hajon használni.

UPDATE!!!!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol