Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

"Kényeztesse haját a virágok erejével. A felhasznált alapanyagok, a vizet is beleértve, 90%-a természetes eredetű. Értékes virágnektárral, golgotavirág kivonattal és rizsolajjal csodálatos fényt kölcsönöz és új életet lehel hajába. A nap, mint nap fényes és kellemes tapintású hajért."

Szilikonmentes és vegán

dio14

2020. január 19.

Szilikonmentes hajolajat kerestem, így erre esett a választásom. Nagyon finom illata van. Kipróbáltam mind a három féleképpen, de nekem csak a törölközőszáraz hajra kenve vált be. Így is csak úgy, hogy 1 pumpányit oszlatok el a hajvégeimen, kúlönben összeáll tőle a hajam, és lelapul. A 2 pumpa már sok, nem is kísérletezek vele többet, mert moshattam ki a hajamból olyan csúnyán összeállt töle. Egy pumpánál nincs ilyen probléma, szépen rendben tartja a hajvégeimet. Így nagyon sokáig elég lesz.

Hosszabb távú használat után nem lett a kedvencem. Az egy pumpányi semmit nem csinál, a kettő pedig szörnyen összetapasztja és elnehezíti a hajam. Borzalmas. Igazából semmit nem ér. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Soleil

2020. január 15.

Mostanában nagyon odavagyok az Isana és Alterra termékekért, kipróbáltam ezt az olajat is,
szerintem abszolút megéri az árát, és nagyon jól működik!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

szerintem abszolút megéri az árát, és nagyon jól működik!!!!

hadri

2020. január 3.

Nem vagyok megelégedve vele. Ha egy pumpányit rakok a hajamra, akkor nem csinál semmit. Próbáltam már száraz hajon, törölközőszáraz hajon, de egyiknél sem vállt be. Ha pedig kettő vagy több pumpányit tettem belőle, akkor pedig összeállt a hajam, zsíros, ápolatlan kinézete lett, a hajvégeim viszont továbbra is töredezettek maradtak. Az illata sem tetszik, egyetlen pozitívuma, hogy szilikon mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Bandita13

2019. október 10.

Csodálatos illata van! Egy nyomással elegendő adag érkezik a kezünkbe. A kettő (számomra legalábbis) már nagyon sok!
Lehet használni hajmosas előtt a száraz hajon eloszlatva majd pár perc utan megkezdődhet a hajmosás.
Lehet törölköző száraz hajon vagy hajmosás utan száraz hajon használni.
Hajmosás után szárazon használtam rendes hajolajként. Nagyon selymes lett tőle a hajam és a kusza szálak is a helyükre kerültek. Azonban hamar éreztem, hogy a hajammal nem stimmel valami. A hosszú hajam nagyon rálapult a fejemre. Szopott gombóc lettem. Biztosan nem állìtom, hogy emiatt, de még tesztelem.
Ma a hajmosás előtti opcióval próbalkozom. Mosás közven is erezhetően selymesebb volt a hajam.
Próbalkozni fogok vele, mert finom az illata es árban is szuper. Egyelőre csak 4*, de par használat után updatelni fogok.

UPDATE!!!!
Huhh, hát ez az olaj szuper! Mosás után szárazon, mosás előtt szárazon és mosás után nedves hajon is csodálatos. Olyan könnyű, puha és selymes lesz tőle a hajam és az illata is mennyei! Eddig 4*-ot adtam rá, de mostmár megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Lehet törölköző száraz hajon vagy hajmosás utan száraz hajon használni.

UPDATE!!!!

sprefectesse

2019. szeptember 28.

Nagyon keveset tettem még elég vizes hajra, de így is iszonyatosan összeállt tőle, úgyhogy reggel még egyszer hajat kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol