Isana

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsudi, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Franciacsaj

2018. március 14.

Olcsó, számomra semleges (tejes, krémes) illatú és kellően táplálja a bőrt. Érzékeny bőrű vagyok, de az olcsóság ellenére sem okozott problémát, sőt... megfelelően hidratálta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

nofa

2017. augusztus 1.

Már nem egy tubussal használtam el belőle főleg télen. Nagyon sűrű és nehezen kenhető ezért a száraz bőrömnek jót tett. DE az illata szerintem férfias nekem valami férfi parfümhöz hasonlít bár felkenve ez tompul és nem érződik annyira de kicsit olyan kellemetlen, így ha megyek valahova és krémezek előtte tuti nem ehez nyúlok. Otthon éjszakára hogy táplálja a kiszáradt bőrt nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

angi00

2017. március 18.

Szeretem az isana termékeket, de ezt valahogy nagyon nem találták el. Nehezen kenhető, gyorsan el is fogy az egész tubus, így hiába olcsó. Felkenéskor szauna hatást kelt, miután beitta a bőröm pedig ragacsos érzetet ad. Nagyon száraz a bőröm, és bár úgy tűnik ez a testápló jót tesz vele, valójában olyan mintha egy bevonatot képezne a bőrömön, amit még fürdéskor is alig birok lemosni. Fürdés után pedig ismét szárazzá válik a bőröm. Csak azért nem 1 csillag mert tulajdonképpen egyszer ki lehet próbálni mivel alig kerül pénzbe....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Zaynab

2016. augusztus 27.

Update nr. 2:
(08/27/2016)

- nem használom már,
- nem ajándékozom el, mert nem akarok másnak sem rosszat.
- egész egyszerűen ez egy nyúlós parfümös massza,
- ekcémás vagyok, szóval én így kezdtem már el használni is, de ez a termék - szinte akárhová kentem magamon - kimarta a bőrömet.

én senkinek sem ajánlom!!!

egy pont.

Update (03/23/2016) :

Sajnos nagyon nem jó nekem ez a testápoló.
Voltaképpen csak lábápolásra akartam használni (lábfej, sarok, talp, boka), de kimarta az egyik lábujjam hajlatát (ahol a nagylábujj a lábujjtörzzsel találkozik).
Napokig fájt utána azon a helyen és csak a krém abbahagyása után maradt el a fájdalom is.
Én még ekkor is esélyt adtam a krémnek, hogy akkor majd a kezeimet kenegetem vele, mert rászoktam erre. Ekkor azt tapasztaltam, hogy a kezeimen használva is kellemetlen élmény.
A termék nyúlós, nehezen szívódik be és túl "mézes" az illata, ami csak kicsit enyhül, amúgy sokáig érezni. Most már nem érzem kellemesnek.

Még egy funkcióját akarom megnézni, hogy lábszárra kenve, ha krémezés után vízes kézzel végigsimítom a lábaimat, utána mennyire jó borotváláskor.
Ha arra sem válik be, akkor nem tudom mit teszek a maradék krémmel, mert megvan még kb. a fele flakon.
Levonok egy pontot, így a termék már csak 2-re van értékelve.
Az itteni jó vélemények miatt vettem meg részben, illetve akartam egy nagy kiszerelésű krémet, amit nyugodtan kenhetek magamra, mert sokáig tart.
Azért írtam ilyen hosszan, mert meg akartam osztani, hogy nálam mi történt a termék használatakor.
Én ezek után már nem szívesen ajánlom ezt a krémet.

- - - - -

2016: 02. 19.

Lehet, hogy várnom kellene még a kritika megírásával, mivel csak 4 napja használom a terméket.
Enyhén kakaós süteményes illata van. Hasonlít az Alverde Kakao-Hibiskus-ra az illata, csak ennek sokkalta enyhébb.
Kifejezetten láb-, és kézkrémnek vettem és úgy tűnik, mintha a kezemen egész jó lenne (kicsit zsíros-olajos hatása van ott).
A lábamon is egész hamar beszívódik (bár kenés után azonnal zoknit húzok).
Számomra a termék eddig erős közepes mivel a lábamon nem nagyon vált be, ezért értékelem eddig határozott hármasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Update nr. 2:
(08/27/2016)

- nem használom már,
- nem ajándékozom el, mert nem akarok másnak sem rosszat.
- egész egyszerűen ez egy nyúlós parfümös massza,

én senkinek sem ajánlom!!!

egy pont.

Update (03/23/2016) :

Sajnos nagyon nem jó nekem ez a testápoló.

Levonok egy pontot, így a termék már csak 2-re van értékelve.
Én ezek után már nem szívesen ajánlom ezt a krémet.

- - - - -

2016: 02. 19.

A lábamon is egész hamar beszívódik (bár kenés után azonnal zoknit húzok).

Arvael

2016. július 1.

Akcióban kb. 260 forintért vettem, de amúgy anélkül sem nagy összeg akció nélkül. Nekem viszont a legnagyobb kedvencem, és imádom az illatát! Felváltva használom a testápolóval, mert ez egy kicsit töményebb, jobban hidratáló verzió. Azt hiszem, megtaláltam a nagy Kedvencet, és megmaradok náluk! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

bojt01

2016. június 26.

Extra száraz a bőröm,sokáig használtam ezt. Krémes,jól hidratál,de nekem hideg időben kicsit kevés,olajakkal turbóztam fel. Lehet ezért is,de nekem kicsit sok kell belőle,viszonylag gyorsan fogy. Kellemes illatú,rajtam nap végére állott sütemény szaga lesz(a ruháim is átveszik),nem rossz,de azért érdekes. Azóta az olívás párjára váltottam,nekem jobban bejött. Akinek nem szuperszáraz a bőre,de kiadós tápláló krémet keres,ez az. A kupakja kicsit béna,nem egy gyerekzár,az biztos,meg törik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Tundi94

2016. május 3.

Lehet ,hogy pénztárcabarát, de nagyon kevés ideig elég, Nehezen kenhető,sok kell belőle. Nehezen szívódik be.Az illata jó. Viszont a bőröm puha lesz tőle.Az állaga miatt adom a 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

mynameisestherr

2016. február 6.

Az utazós kiszerelést vettem meg kipróbálás gyanánt. Az illata és az állaga 5* (ha lehetne magamat szagolgatnám egész nap), viszont nagyon hamar beszívódik. Egy testápolónál ugyan ez nem hátrány, DE ebben az esetben ez azt jelenti, kinyomom leteszem a dobozt és nincs mit elkenni. Ezért sajnos mínusz * jár, de feltétlenül újraveszem nagy kiszerelésben, csak ki kell találnom valami stratégiát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

eddmegarepat

2016. január 13.

Borzalmas!!!
Nagyon sűrű, ragadós, lassan szívódik be és az állagához képest nem hozza a várt hatást!
Nagyon-nagyon száraz a bőröm, semmi javulást nem hozott, pedig egy héten belül elhasználtam szinte az egészet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Borzalmas!!!

Ciculi1990

2015. december 28.

Kipróbálás képen vettem meg, de már az első használat után imádom! Az illata nagyon tetszik! Nagyon jól hidratál, szinte olyan mint egy Nivea testápoló, csak ez talán hamarabb beszívódik, és nekem nincs az a zsíros érzés utána a bőrömön. Biztos hogy újra fogom venni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.