Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db/tasak   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. november 18.

Kiszerelés:   1 db/tasak
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Limitált kiadás

Intenzív hidratálást nyújt az igénybevett bőrre. A hialuronsavat, kelkáposzta kivonatot, gyömbér kivonatot és capuacu vajat tartalmazó összetételének megköti a nedvességet és rendszeres használat esetén mérsékli az apró ráncokat, a fáradt bőrnek kipihent tónust kölcsönöz.

Alaya

2020. december 24.

Ajándékba kaptam, és kicsit örülök is neki, hogy nem én adtam ki rá a pénzt... Egyszerűen semmit nem tett a bőrömmel, olyan, mint halottnak a csók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

Provence

2020. szeptember 18.

Kifuttatásban vettem őt és a tesóit, talán ő tetszett a legjobban. Bőven volt benne szérum, szépen hidratált, de sajnos csak 1 napig tartott. 300 Ft-ot abszolút megért, 600-ért már nem biztos, hogy megvettem volna, akkor inkább Garnier..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Elenir

2020. június 27.

Számomra kellemes meglepetés volt ez a maszk. Nem zavart hogy vastagabb a fátyol mint az eddigi megszokottak, a mintájával sincs gondom. Az biztos,hogy a szérumot nem sajnálták. Nekem helyén maradt a maszk, mérete pont jó,nem csúszkált.Egy pár percig bizsergett a bőrőm, kb 25 percig hagytam fenn az arcomon. Kisimult, friss, pihe puha bőrt kaptam. Még másnap is hidratált volt a bőröm. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Sziporka88

2020. május 7.

Sajnos erről a maszkról nem igazán tudok jót írni. Arcápolási termékeim 95%-a koreai, így gondoltam, hogy kipróbálom ezt a fátyolmaszkot.
A maszk olyan merev, hogy folyamatosan leesett az arcomról. A színe gusztustalan sárga (a rajta levő minták mondjuk aranyosak). A szérum nagyon sűrű, alig bírta beszíni az arcom. Semmi hatása sem volt, se nem lett puhább, se tisztább, de legalább kiütést sem kaptam tőle, de ezért nem adnék neki csillagot....megvettem a brokkolis párját, megnézzük hátha az jobba ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Juccimo

2020. március 31.

Én most kedves leszek ehhez a maszkhoz. Még vagy fél éve vettem mindegyik fajtából egy-egy darabot. Azon szerencsések/szerencsétlenek közé tartozom, akiknek a home office csak még több munkát jelent, szóval egy másfél hét őrült nonstop munka után, mikor feltettem, azért elég látványosan megkönnyebbült az arcbőröm tőle. A színezését én sem értem a maszknak, de a méretével, anyagával nem volt gondom, nem csúszkált, nem csöpögött ezerfelé, az egyébként a megszokottnál tényleg sűrűbb trutyit pedig egy 30-40 perc alatt beszívta a bőröm, ami utána finom puha lett. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de újra nem venném, bár szerintem már nem is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

cattitude

2019. december 8.

nekem nem tetszik, hogy színes a maszk, az anyaga is nagyon merev, viszont nekem nagyon szépen illeszkedett az arcomra. illata egész visszafogott, kicsit gyömbéres. eléggé krémes az eszencia, amivel át van itatva, én a folyékonyabbakhoz vagyok szokva. a hatása semmi extra, hidratál, frissít valamennyire, de nem csodaszer. ennyi pénzért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

ZsuzsiIlycsin

2019. december 8.

Nekem nagyon tetszik, hogy mintas a maszk, kulon megorultem neki kicsomagolaskor. Kellemes erzes a bőrön, az en arcomra tul nagy is, de semmikepp nem mondanam kicsinek a tobbi Del-Koreaihoz kepest. Az anyaga a maszknak valoban vastagabb picit, de ez engem nem zavar es tocsogott az esszenciaban, en nem tapasztaltam, hogy keves lenne benne. Osszessegeben jo fatyol maszk, kellemes meglepetes egy sajat markas termektol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

szilva82

2019. november 28.

Jövök felpontozni...
Nekem nagyon bejött, tele volt cuccal a maszk, nem csípett, nem bántotta a bőröm.
Egy nagyon húzós hét után próbáltam, fáradt volt a bőröm is...20 percet hagytam az arcomon, és tádám, friss, üde, feltöltődött arc volt a tükörben.
Szóval nekem újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Jövök felpontozni...
Szóval nekem újravevős...

bendi13

2019. november 28.

Nem igazán vettem észre semmit sem a használata után. Hidratált, de ennyi. Màr kibontáskor száraz a kendő, a mintát én sem értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

foxfox

2019. november 14.

Kb. 1,5 éve csak koreai arcmaszkokat használok, de elcsábultam a Rossmannban erre a termékre. Nem rossz összetevők, gyártás helye Dél-Korea, hát vettem próbaképp két darabot. Nem kellett volna. A maszk mérete számomra kicsi és kellemetlen az arcon hagyva: kemény a szövet, nem jól illeszkedik, a rányomtatott minta(!!!!minek????) helyett pedig tehettek volna a zacskóba normális mennyiségű esszenciát. Fél óra után az égvilágon semmi hatását nem láttam. Két csillag, mert eljutottunk oda hogy egy drogériás szövetmaszk végre nem alkohollal és parfümmel van telenyomva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.