Isana

Ár:   369 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Csillogó fürdőkristályokkal, valamint ananász, őszibarack és mangó krémes-gyümölcsös illatával varázsolja el érzékeit. Természetes tengeri sót, mangó kivonatot tartalmazó formulával álomszerű fürdési élményt nyújt.

Tvylvis

2021. március 16.

Mintha egy nagy kád multivitamin gyümölcslébe ültem volna bele fürdeni.... Na jó, annál egy fokkal kifinomultabb illata volt, de ahogy Szeliger is írja, jó műanyagos fajta. Kicsit szárította a bőröm, nem lehetett volna elbliccelni a testápolót. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

szeliger

2020. augusztus 20.

Jól sikerült fürdősó az Isanatól. A kristályok száraz állapotukban világos orgonalilák, a vízzel érintkezve sötétebb árnyalatúvá válnak. A teljes kád víz eléggé megfakítja, halvány tintakék árnyalatú lesz a víz színe. Az illat kellemes, édes ananászos-gyümölcsös, abból is a műanyagos fajta, ettől függetlenül tetszik. Az oldódás után is megfelelő az illat intenzitása, persze, hogy enyhébb, ugyanakkor mégis érezni. A csillámok nekem nem tűntek fel, el is felejtettem, hogy csillámos, csak utólag vettem észre a tasakon, de ez nem jelent semmit, mert elég vaksi vagyok. Mindenesetre a bőrömön a fürdő után nem maradt egy csillám sem, pedig akkor már kerestem. A bőrömet nem bántotta, kényelmes érzetű volt a fürdő után, a testápolót azért nem hagytam ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Bubus06

2020. június 26.

Zseniális illata van, és gyönyörű kékké varázsolta a vizet..Azok az ezüst csillámok pedig varázslatosak, tényleg. :) Rajta maradt a bőrömön a csillám, és puhának éreztem utána a lábamat. Én lábáztatáshoz vettem. Minden kis forintját megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Alkoholok: Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 28440, CI 14720, CI 42051

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.