Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló kókusz illattal és csillogó hatással.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Ajándékba kaptam és annyira bevált, hogy azóta én is szívesen veszem másoknak ajándékba, illetve kettesével veszem magamnak :) Illatából nem kókuszra következtetnék, de különösképp tetszik benne, hogy nem szinezi el a számat, mégis hidratált érzést ad. Nem ragad, nincs kesernyés íze. Csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

rekucccc

2019. július 31.

Engem egy szép csomagolással kilóra meglehet venni sajnos, így természetesen elcsábultam, mikor megláttam, ráadásul a kókuszos dolgokat is imádom. Illatra enem igazán jön át a kókusz, elég mű, és összességében semmi extrát nem ad ez az ajakápoló. Nem rossz, mert nem szárít, de különösebben nem is érzem, hogy ápolna. Nyárra elhasználgatom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

wildrose

2019. július 26.

Enyhén csillogó, kellemes illatú, könnyű állagú ajakápoló, hagy egy kis zsíros réteget és az ápoló hatása sem világbajnok, de összességében el lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

Csipetke

2019. július 26.

Nagyon tetszik ez a baba rózsaszín csomagolás. És mert kókuszos meg kellett vennem főleg ennyiért. Illatra egy kicsit mű de nyilván nem voltak nagy elvárásaim ennyiért. Meg kb. A huszonötödik ajakápolóm. Nekem a csillogó fényes hatás elmarad valamiért. És egyáltalán nincs olyan érzésem mintha bekentem volna a számat ajakápolóval. Inkább csak így tapad. De mivel nem szárít így maradhat. Így most nyáron elhasználgatom ha már van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Lilly83

2019. július 26.

Ár érték arányban szuper. 249 forintért jutottam hozzá. A színe nem a legjobb választás, de nem viszek fel belőle olyan vastag réteget, hogy az zavaró legyen. Pici csillogása is van, de alig észre vehető. Illata finom kókuszos. Így nyárra pont eléggé hidratál. Télen szerintem kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Csutak

2019. május 15.

Négyszáz forintért teljesen megéri. :) Hidratál és puha is marad tőle a szám. Az illata pedig isteni kókuszos. <333 Pici csillogó hatása is van, csak eddig valahogy a szar idő miatt nem sikerült észrevenni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

KisHeni

2019. május 14.

Én nagyon vártam, hogy végre kapható legyen azonnal meg is vettem. Kellemes kis kence, bár ha cserepes az ajkam akkor nem ezt kenem rá, mert a világos színe nagyon kiemelné a száraz részeket. Visszafogott alig észrevehető csillogása van, pedig szerettem volna ha intenzívebb. Az illata viszont fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Donna

2019. április 18.

Ajakápolást nem vártam tőle, így legalább nem kellett csalódnom. Viszont a csillogó hatást sem sikerült összehozni, van helyette egy fehér réteg a számon ami első másodpercekben enyhén kókusz illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil