Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. március 11.

Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Kombinálja a hosszantartó ápolást a friss színnel. Ápoló olajjal és shea vajjal.

3 árnyalatban kapható

Csipetke

2020. április 1.

Régóta fájt a fogam a Labellora de valahogy mindig lebeszéltem róla magam sose vettem meg. De ezt már nem hagytam ott. Én is a rózsaszínt választottam. A doboza igényesen van megcsinálva de maga a termék egy kicsit gagyi, nyikorog mikor tekerem ki és szerintem ez a műanyag kupak sem fog sokáig tartani. De ne így legyen. Egyébként nagyon szép szint ad a számnak és ápol is nincs vele gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

marlu

2020. március 20.

A rózsaszín árnyalatot választottam, szép, természetes színt ad az ajkaimnak. Jól hidratál, kellemes érzés viselni. Az illata is kellemes, édeskés illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.