Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2020. május 18.

Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Kombinálja a hosszantartó ápolást a friss színnel. Ápoló olajjal és shea vajjal.

3 árnyalatban kapható

DIza

2021. március 9.

Meglepődtem a kommenteken. Én nagyon szeretem, ha színezett ajakápolót vesz valaki ne teljes fedésű rúzs hatást várjon. Amit ígér azt kapod, enyhe szín, és hidratálás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Nora2155

2020. október 21.

Nekem nude van, a színe szép, de ha bármi sérülés, repedés van az ajkaimon akkor ott felhalmozódik és nem szép. Hidratáló hatása pedig kb a 0-val egyenlő. Azért elhasználom, de újra biztos, hogy nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Nicu

2020. október 14.

A nude van meg. Hidratál, kicsit ragacsos, de nem vészes. Viszont a színe...nagyon darabos, nagyon látszik rajta, még egy rétegben is. Eloszlatni nem lehet egységesen. Kár, mert szép színe lenne amúgy. Itthon elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Harcica

2020. augusztus 7.

Repedezett ajakra nem ajánlom, felhalmozódik a repedésekben. Az állaga egy kicsit zsíros (EOS-t használok ajakápolóként, szóval ehhez képest). Kerestem egy szolid színű valamit a számra, ami nem rúzs. Ennek tökéletesen megfelel. Rózsaszínt használok, szép a fedése, még ahhoz képest is, hogy ajakápolóként árulják.A kupakja egy hét után megrepedt és leesik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Verena

2020. május 2.

A hidratáló képessége nulla. A száraz részeket nagyon kiemeli. Krétaszerű. Tökéletesen hidratált ajkakon lehet,hogy elmegy, de számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Csipetke

2020. május 2.

Régóta fájt a fogam a Labellora de valahogy mindig lebeszéltem róla magam sose vettem meg. De ezt már nem hagytam ott. Én is a rózsaszínt választottam. A doboza igényesen van megcsinálva de maga a termék egy kicsit gagyi, nyikorog mikor tekerem ki és szerintem ez a műanyag kupak sem fog sokáig tartani. De ne így legyen. Egyébként nagyon szép szint ad a számnak és ápol is nincs vele gond. Sajnos le kell pontoznom. Ahogy sejtettem a kupa megrepedt és semmilyen színe nincs, hidratál azzal nincs gond. De ezen kívül semmi mást nem tud. Ezt tudja a 200ft os is tudja. Szóval az árát sem éri meg. És a temetője sem az igazi alig tudom vissza tekerni a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Kodi

2020. április 14.

A pirosat azoknak ajánlanám, akik még csak most barátkoznak a piros rúzs gondolatával, használatával, de még nem jött meg hozzá az önbizalmuk, bár hozzáteszem, kár ebben az állapotban sokáig leledzeni. Ideális lehet munkahelyre is, mert ez a cucc, egy ajakbalzsamnál több színt ad, de nem lesz sosem olyan, mint egy sheer piros rúzs, vagy mint a Labello hasonló terméke, ami két réteggel már rúzs hatást ad. Dinnye illata is ajakápolóra hajaz. Némi túlszaladás észlelhető a széleken, de nem vészes, emiatt még nem kell aládolgozni ceruzával. Ha csak egy erősebb színű ajakápolót várunk, nem csalatkozunk benne. Finom, elegáns színe van, a pirosnak legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

marlu

2020. március 20.

A rózsaszín árnyalatot választottam, szép, természetes színt ad az ajkaimnak. Jól hidratál, kellemes érzés viselni. Az illata is kellemes, édeskés illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide