Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő citrom és a tengeri fuvallat illatával.

agicacska

2020. április 15.

Amikor megvettem, mutattam a 13 éves fiamnak, aki rávágta, hogy "romlott kóla".... és valóban! Használat közben is érzem a kólát... Érdekes de tényleg nem annyira jó. Mondjuk, mit is várunk ennyiért?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 15.

Babika20

2020. március 17.

Páromnak vettem, mert ennek sztem kifejezetten pasis illata van. A polcon jobban tetszett, használat közben inkább vegyszer illatot idéz bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

pattelin

2020. január 11.

Nekem sem jött be a kissé férfias illata, de ettől még nem rossz tusfürdő! Nyári melegben jó lehet! A színe kék, állaga géles. Átlagos Isana tusfürdőnek mondanám. Elteszem későbbre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Zazie999

2019. december 18.

Az állaga géles, szép kék színe van.
Pasis illata van, páromnak le is passzoltam :D Ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Az állaga géles, szép kék színe van.
Pasis illata van, páromnak le is passzoltam :D Ezért kap csak négy csillagot.

HeniM

2019. december 14.

Ki volt fosztva a rossmann, így ezt vettem meg, ennek olyan tiszta illata van. Nagymamámnál hagytam, mert ott legalább lesz tusim, amire való, tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Csillagporocska

2019. november 1.

Ez az illat annyira rossz, hogy már jó. Vannak az ember életében ilyen dolgok, például egy étel, film, poén, stb. És igen, egy tusfürdő is lehet ilyen.
Maga az állaga géles, frissítő, szép kék színe van, nekem sokáig is tartott. Az illata valóban elég megosztó, az 'óceáni' illatosítású WC spray-re hajaz, egy kis pasi parfümmel megspékelve, szóval nem éppen egy femme fatale kombináció. Ennek ellenére mégis frissítő élmény volt a használata, én szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

wildrose

2019. október 9.

Kellemes, enyhe, de cseppet sem citromos vagy tengeri szellős illatú tusfürdő, jelentsen ez bármit is. Szép kék színű, géles állagú, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít. Szerintem nem rossz, de a kedvencem sem lett, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

lacrymosa88

2019. augusztus 31.

Hogy lehúzták, pedig nem is olyan rossz. Egy citrusos uniszex parfümnek is elmenne az illata. Nekem tetszik, hogy egy kicsit pasis, a nagy melegben hűsítő volt zuhanyozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

mmaryann

2019. augusztus 14.

Ez a tusfürdő tényleg nem sikerült jól, hogy osszam az előttem hozzászóló véleményét! Mikor az üzletben kinyitottam a tusfürdő tetejét kellemes citromos illatnak bizonyult, de tusolás közben jön a "feketeleves". Semmiképpen nem kellemes illat! Én nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

bendi13

2019. június 19.

Sajnos ez az Isana tusi nem sikerült túl jóra. Mondjuk engem nem zavar az illata, nekem tetszik. Szerintem az a baj, hogy a citrom mellé rakott "tengeri" aroma, (ami full gyógynövényes), nagyon ütik egymást. Ez a keverék pedig túl egyedi, olyan tipikusan erős EDP, amibe raknak citrus és fás illatjegyeket. A kék színe viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.