Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Áfonya illatú ajakbalzsam, mely enyhe fényt ad az ajkaknak, emellett hosszantartó hidratálást nyújt. SPF10-es. Nem tartalmaz tartósítószert.

babszi11

2019. július 2.

Sajnos nem sokat használ. A szám kicsit pirosas/csillogós lesz utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Sajnos nem sokat használ. A szám kicsit pirosas/csillogós lesz utána.

Aadrii

2018. július 21.

Nem hogy hidratálna, de még szárít is. Legalább az illata jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Nem hogy hidratálna, de még szárít is. Legalább az illata jó.

SimonO

2018. május 9.

A próbáljam ki impulzusvásárlás áldozata lett a termék.
Csomagolás számomra nem mérvadó, az illat kellemes, tetszett. Az íz és a hidratálás kevésbé.
Enyhe színt és fényt adó termék, de többet nem tud.
Amúgy előtte is használtam a kék színű Isana ajakápolókat, azok jobban teljesítettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

A próbáljam ki impulzusvásárlás áldozata lett a termék.
Enyhe színt és fényt adó termék, de többet nem tud.

pinkprincess112

2018. február 23.

Na engem is a csomagolás győzött meg, amúgy nem ért semmit.
Pedig megint elhittem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Na engem is a csomagolás győzött meg, amúgy nem ért semmit.
Pedig megint elhittem:)

Határeset

2017. december 19.

Ezen kívül van egy másik isana-s ajakápolóm, mind a kettő szárít. Szép, csillogós fényt ad, max 5 percig. Engem nem nyert meg ajakápolók terén az isana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Csipetke

2017. november 25.

Nagyon fincsi az illata és az íze. Szép fényt ad a számnak is. Hidratálás és ápolás szempontjából átlagos. Nem is rossz de nem is csúcszuper. De ár érték arányban szerintem megéri. A csomagolás is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

annroi

2017. november 23.

Megtetszett a Cranberry Cupcake név, főleg, hogy odavagyok az áfonyáért. Egyből le is vettem a polcról, majd az "enyhe fényt ad az ajkaknak" résznél egyből visszaraktam, azzal a gondolattal, hogy ez tuti tele van csillámmal. Aztán mégiscsak meggyőzött a csomagolás, meg az SPF, meg a limitált kiadás...
Hát tele van csillámmal, amit gyűlölök...színezett ajakápolót se akartam, erre nem is gondoltam, hogy színe is lesz. Az illata jó, de kicsit műanyag és semmi áfonyára emlékeztető nincs benne.
Amint felkenem a számra, nem érzem, hogy ápolna vagy hidratálna, csak van egy réteg a számon, ami nagyon könnyen el is tűnik és közben mintha szárítana is kicsit. Ennyi pénzért nem vártam sokat, de nagyon nem jött be, szerintem lepasszolom Anyukámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

trillusz

2017. november 6.

Szárazabb lett a szám tőle mikor használtam,mint amilyen előtte volt valaha. Nekem nagyon nem vált be. Szerintem az illata sem jó, mű nagyon. A csillogása szép, csak hogy valami pozitívat is mondjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Nyimuska

2017. október 21.

Szeretném szeretni, hisz van benne SPF, fincsi illatú és hagy egy kis fényt, színt az ajkakon, de egyszerűen semmit sem hidratál. 1 perc múlva eltűnik az ajkakról. Nem is értem, sosem szokott ilyesfajta problémám lenni, továbbá tök átlagos az összetevőlistája...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

pokmalac

2017. október 21.

Ar értek aranyban megfelelő.szolid szin es fény.erre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Ar értek aranyban megfelelő.szolid szin es fény.erre számítottam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate