Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő görögdinnye kivonattal

Azura

2018. március 1.

Mivel évek óta visszasírom a Balea dinnyés tusfürdőjét, madarat lehetett volna fogatni velem, úgy megörültem mikor tavaly nyáron megláttam a rossmannban. A nyár egy részében ezt használtam, nagyon szerettem. Édeskés, dinnyés illata van, normál állagú, jól habzik, tisztít rendesen és ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

edit91

2017. november 4.

Azt hiszem, a palmolive-nak volt egy dinnyés tusfürdője, amit imádtam és mióta azt nem lelem sehol, kutatom azt a dinnyés tusfürdőt, ami a közelébe érhet. Ez nagyon közel áll hozzá, de azért mégsem az igazi. Cuki a csomagolása, ár-érték arányban abszolút megéri, mert nagyon sokáig elég, jó az állaga és az illata is megmarad a börön zuhanyozás után is. Finomnak is mondható az illata, de nekem nem az a tökéletes dinnye illat, kicsit műnek érzem.

Újravenném? - TALÁN

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Újravenném? - TALÁN

malnacskakingu

2017. október 2.

Elsőre beleszerettem a friss dinnye illatába.:) Egyedül használtam, kb 2 hónapig simán elég volt. Nem szárította a bőröm, zuhany után is éreztem a dinnye illatát.:) Biztos, hogy újra veszem, esetleg kipróbálom a karamellás változatát. Az ára pedig fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Kingucii

2017. július 25.

Annyira megéri az árát , 400Ft-t vettem a Rossmannban, első szimatra beleszerettem.
A bőrön sokáig érződik , legalábbis a párom sokáig érzi rajtam a friss dinnye illatot.
Abszolút megéri, más tusik(250ml) már 1,5 hét után elfogynak, de ez talán több ideig kitart, megéri mképp.😊

Update: Durván 3hétig kitartott a 400 ml,úgy,hogy a tesóm is használta. Eddig kb 4-5 tusfürdő elfogyott 1hónapban, de így max 2-t használok.
Imádom a dinnye illatát,hmmmm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Imádom a dinnye illatát,hmmmm.

siss

2017. május 10.

Imádom az illatát! Első szimatra beleszerettem.Mégha csak fürdés közben érződik akkor is.Utána úgyis testápolózok,így nem szempont,hogy megmaradjon.
Testápoló is kéne belőle,hallod Isana? Abszolút megéri az árát,igazi kis nyári darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

palvivien0320

2017. május 9.

Nagyon szeretem! Az illata fürdés után nem marad meg sokáig de fürdi közben nagyon fincsi! :) Megéri az árát, én sokáig használtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid