Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő minden bőrtípusra, dinnye illattal.

szgreta

2020. november 4.

Alapvetően inkább Balea párti vagyok,szerintem azok jobb állagú és kellemesebb illatú tusfürdők.A Glamour kuponnal viszont igazán olcsó volt,és imádom a dinnyés dolgokat,így végül tettem egy próbát.Zselés állagú,műdinnye illatú...nekem nem igazán tetszik.Várom,hogy elfogyjon.Pozitívum,hogy a flakon újrahasznosított műanyagból készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Florea

2020. szeptember 5.

Nem rossz tusfürdő, nekem tetszik az illata. Én nem vettem észre hogy szárítana, pedig 2 flakont már elhasználtunk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

anreni9

2020. szeptember 1.

Pont ugyanannyira tartós mint bármelyik másik Balea vagy Isana tusfürdő, ha azt kéne pontozni a legtöbb elvérezne. Viszont, én ezt a terméket nagyon szeretem használni. A napokban fedeztem fel, hogy ha kádfürdőzéshez használom, megfogja nagyon halvány rózsaszínre a fürdővizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

BlackVelvet

2020. augusztus 30.

Az illata se nagy szám, zuhanyzás után rögtön elillan, de a legrosszabb, hogy a bőröm le tudnám vakarni, annyira szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

MissKB

2020. augusztus 20.

Nem rossz, de semmi különös. Zuhanyzás után már egyáltalán nem érzem magamon az illatát, bár ez nem biztos, hogy baj, kissé mű dinnye illata van. Az állaga egyébként jó, jól habzik és jópofa a pirosas szín is. A többi társához képest ez egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

wildrose

2020. augusztus 18.

Kellemes, kissé mű dinnyeillatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 18.

enoree

2020. augusztus 3.

Nekem az eddigi limitáltak közül ez csalódás volt. Több hasonló jellegű "illatorgiát" próbáltam már és mindegyik tartósságában jobbnak mutatkozott. Persze ezektől az olcsóságoktól csodákat nem várok, de azért számomra megdöbbentő volt, hogy fürdés után abszolúte már nem érezni magamon. Azért ettől többet várnék, még ilyen ár-érték arányban is.
Újravevős nálam nem lesz, de egynek elmegy kategóriás lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Újravevős nálam nem lesz, de egynek elmegy kategóriás lett.

chiocciola

2020. július 21.

nekünk nagyon bejön az illata, és azt szeretem ezekben a szuperolcsó Isana tusikban, hogy kiváltják a habfürdőt, ha a kád aljába nyomom, és ráirányítom a csapot, szép tartós habot csinál, a habfürdőnél jóval olcsóbban. Lehetne újratölthető csomagolásban, de már az is valami, hogy újrahasznosított műanyag a flakon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

kissagi19

2020. július 14.

Folyékony szappan adagolóba töltöm kézmosáshoz. Szintetikus műdinnye. Ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol