Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Megújult összetétel

Habszappan frissítő barack illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Andrea456

2020. március 20.

Nagyon tetszett, hogy szulfátmentes és az állaga, ugyanúgy tisztított, mint a folyékony társai, de három nap használat után félretettem, mert pikkelyesre szárította a tenyerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

DianaS

2019. december 1.

Nekem is első habcsodám volt, úgy tapasztalom hogy ugyan annyi kézmosás mellett azért hamarabb elfogy mint egy rendes szappan. Nagyon szeretem az illatát, nem is szárított úgy mint a Baleás habszappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Ennie86

2019. szeptember 6.

Ez volt az első habszappanom. Nekem nagyon tetszett az illata, na és a hab állaga. :) Azóta is rajongója vagyok a hab formúlának. Az illata nagyon fini barackos, sokáig elég volt, nem szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

KK95

2018. január 16.

Finom az illata, de rettentően szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Finom az illata, de rettentően szárít.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid