Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Mandulaolajjal és masszázs gyöngyökkel a finom bőrérzetért. Ez a tusfürdő-bőrradír ápoló mandulaolajjal és masszázs gyöngyökkel pórusmélységig tisztítja bőrét, miközben gyengéd illatával körülöleli. A finom hámlasztó gyöngyök gyengéden szabadítják meg a bőrt a tisztátalanságoktólés elhalt hámsejtektől. Bőrképe finomabb lesz, bőre érezhetően simább és ragyogó kinézetű lesz.
Hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mona29

2018. július 24.

Nagyon-nagyon szerettem, nagyon sajnálom, hogy már nem találom a polcokon. Az illata nagyon finom, a benne lévő szemcsék pont megfelelő méretűek és nagyon jól teszik a dolgukat. Nem kellett belőle sok, így viszonylag sokáig is tartott, árban pedig ezek az Isana-cuccok verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Eszterk6

2017. december 4.

Rákaptam a különböző bőrradíros tusfürdőkre. Ezt főleg a mandulaolaj miatt vettem meg. Kicsit furák benne azok a gyöngyök, kicsit karcolják a bőröm és híg az állaga. Jobb szerettem a Himalája sós bőrradírt. Egynek nem volt rossz, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

HRegina

2017. május 7.

Nem igazán szeretek testradírt használni, de annyira finom illata van, muszáj volt megvennem, de nem bántam meg.
Az állaga olyan, mintha homokkal dörzsölném magam, de nem kellemetlen. Kár hogy limitált kiadás, de amíg lehet biztosan újra fogom venni, mert pozitív csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Underbelly

2016. július 28.

Imádom, tökéletes testradír, minden megvan benne ami kell.
Kár hogy csak limitált kiadás, amíg lehet, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Imádom, tökéletes testradír, minden megvan benne ami kell.
Kár hogy csak limitált kiadás, amíg lehet, tuti újraveszem.

hbrigi25

2016. június 8.

Nagyon beleszerettem már az első használatkor. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás, biztosan többször is megvásárolnám. Heti kétszer használom, nagyon jól radíroz, kellemes illata van a bőrömnek elég sokáig és pihe puha lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

blessed

2016. május 31.

Óhh, miért kell limitált kiadásnak lennie??! Tökéletesen radíroz, sok szemcse van benne, amik egyáltalán nem karistolnak, bababőröm van tőle zuhanyozás után. Finom illat, pont jó állag -nem masszív, nem is folyós - de nem árt óvatosan önteni a flakonból. Egyáltalán nem szárít, mivel olajos, de ezt magában a krémben nem érezni szerencsére, csak azt, hogy nem száraz a bőröm, alig kell testápolót használni utána.
Nagyon bevált és még olcsó is. Be kell belőle táraznom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Nagyon bevált és még olcsó is. Be kell belőle táraznom!!!

Ellesmere77

2016. május 6.

Új tusfürdő a Rossmannban, limitált kiadás. Nagyon megtetszett, úgyhogy egyből megvettem. Úgy tippelem nagyon hamar elfogy egy tubus, mert sok kell belőle. Kellemes, olajos illata van, bár a tusolás végén már alig érződik, emellett egészen jól radíroz. A tubusos megoldása nem tetszik, mert ha kinyitod, túl sok jön belőle. Összességében jobbra számítottam, az árát megérte, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Vitaminok: Panthenol