Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő sárgabarack kivonattal és tejproteinnel, mely Soft Care Complex formulájának köszönhetően segít fenntartani a bőr nedvességtartalmát és óvja azt a kiszáradástól. pH-bőrsemleges.

Molly01

2018. július 28.

Még tavaly kaptam ajándékba egy vásárlás alkalmával, nagyon finom barack illata volt tusolás közben, viszont utána sajnos hamar elillant.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

audrey1990

2018. március 11.

Még tavaly tavasszal vettem meg és imádtam *-* Az egyik legjobb Isana tusfürdő, amit eddig használtam ettől a márkától. Isteni sárgabarackos-joghurtos illata van. Legszívesebben megettem volna, annyira finom és eltalált illat volt. *-* Sajnáltam, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

ignacznebm

2017. december 28.

Kiváló állagú tusfürdő, tökéletes sárgabarack illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Kiváló állagú tusfürdő, tökéletes sárgabarack illattal.

ildiii13

2017. november 24.

Imádom, egyszerűen csodás az illata, már 2 flakonnal elhasználtam belőle. :) Viszont legutóbbi vásárlásom alkalmával már nem láttam a Rossmannban, mivel limitált, gondolom már nem is lesz... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

xfxff349

2017. november 15.

Valami mennyei illata van. Tartósnak sajnos nem mondanám annyira, de a fürdés közben illat áradat kárpótol mindenért. Ez valami csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

pillepocok

2017. október 29.

Nyáron 2 flakonnal elhasználtam, ez a tusi színtiszta lédús sárgabarack, semmi mellékillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nihan

2017. október 20.

Nagyon fincsi az illata. Krémes, jól habzik, csak sajnos az én bőrömön nem tartós az illata... Pedig annyira tudnám szeretni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Olcsó, krémes állagú, nem szárít és az illata finom barackos. Fürdéskor kicsit émelyítő és erős, de nem baj, mert utána még sokáig érzem a bőrömön. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

raspberry96

2017. szeptember 18.

Most vettem elöször,de nagyon jó az illata és érezni a börön sokáig,nem szárít.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

redheadvrouw

2017. augusztus 16.

A nyár abszolút kedvenc tusija lett nálam, pedig beszereztem pár nyári darabot. Ez a tusfürdő végre betöltötte a szívemen 7-8(?) éve tátongó lyukat, amit a Nivea okozott azzal, hogy már nem gyártja a sárgabarackos krémtusfürdőjét. Imádtam, amikor azt használtam a szerelmem anno igy köszöntött: szia barackom! :((((( :)
Ez az Isana majdnem olyan jó. A higabb állaga nekem jobban bejön, mint a régi Niveaé, de ez már csak egyéni ízlésem változàsa, mivel már nem kedvelem a krémes tusikat. Viszont a Nivea lédúsabb barack illatát adta vissza, amibe beleharapnál azonnal..de akkor nézzük meg az árat és a márkát és már nem is mondtam semmit.
Szoval jo kis tusi ez, nem minden napra,mert picit talan szarit. Feltankolok, mivel limitalt, de majd sirok ezutan a barackillat utan ha vege a keszletnek, az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.