Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézkrém vanília és rózsa illattal.

Lolychan

2017. november 19.

Ajándékba kaptam és esténként alvás előtt jól bekenem vele a kezem. Reggelre láthatóan szebb tőle. Csak azért 4*, mert vizes állagú és az télen nem mindig elég a bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Marcipan84

2017. július 17.

Bevallom, a csomagolása (és a neve) fogott meg. Nem szoktam ilyen olcsó, sajátmárkás krémeket vásárolni, de ez velem akart jönni. :) Beleszimatoltam, és az illata is teljesen rendben volt, kifejezetten tetszett. Használatkor szinte "elolvad" a kezemen.
Sajnos csak addig hidratál, míg rákenem a kezemre. Utána némi ragacsos érzés marad, muszáj megtörölni. Hát ennyi, finom-finom, de a rendeltetésének nem igazán tesz eleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

foxgirl

2017. július 16.

Elcsábított a szép külső és a jó illat, ezért vettem meg. Használat után enyhén ragacsos maradt a kezem, hidratáló képessége kb a nullával egyenlő. Kár érte, az elején nagyon lelkesedtem érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Nika25

2017. április 20.

Elsősorban olyan kézkrémet kerestem, ami viszonylag kevesebb méreganyagot tartalmaz, úgyhogy rá esett a választásom. A csomagolása szép, az illata is jó, nekem nem ragadt, és az ára is baráti. Sajnos viszont a véresre repedt kezemet nem hozta helyre, úgyhogy egy másik, kicsit "erősebb" hatású kézkrémet kellett helyette használnom éjszakára :( Az állaga vizesebb és ha kicsit többet teszek a kezemre, már nem szívódik be, papírzsebkendővel kell letörölgetni a maradékot. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

sprefectesse

2017. február 5.

Én is a design miatt vettem meg. Személy szerint se a vaníliát, se a rózsát nem érzem benne, de az illata kétség kívül nagyon finom.
Viszont a hatása az én kezemen leginkább a nullával egyenlő; tök jó, hogy pikk-pakk beszívódik, de két percre rá kábé már el is tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Ev258

2017. január 10.

A külseje egyből megfogott. Szerintem nagyon szép, igazi téli hangulatú. :) De mivel csak amiatt nem vettem volna meg, így megszagoltam, és legnagyobb meglepődésemre, határozottan tetszett. Pedig a leírás alapján, hogy vanília és rózsa..nem számítottam ilyen finom illatra, de valamiért nagyon tetszik. És rendszeres (ez nálam napi 2-3-4) használat mellett egészen jól helyre hozta a nagyon ronda állapotban levő kezeimet, azóta pedig szinten tartja.

És itt láttam meg, hogy van belőle tusfürdő változat is. Lehet, hogy egy olyat is beszerzek majd..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak