Isana

Ár:   255 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő aloe verával és uborka kivonattal. Formulájának köszönhetően óvja a bőrt a kiszáradástól.

encicsipke

2021. szeptember 26.

Kellemes élmény volt vele a fürdés. Gél állagú termék, jól habzó formulával és friss, uborkás-aloe verás illattal. Megfelelően tisztította és nem szárította a bőrömet. Kedvező áron lehetett megvásárolni, kb. 300 Ft-ért. Szerintem sokan pont ezt a friss, "tisztaság illatot" keresik és nem feltétlenül a töményen édes, parfümös, illatanyagoktól hemzsegő "csodákra" vágynak... Sajnálom, hogy már nem található a boltok polcain ez a termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

izabella73

2021. április 28.

Szeretem az Isana tusfürdőket, de ez a kedvencem. Jo az illatta, jol habzik, nem szárít. Jók az összetevői is, nincs tele felesleges adalékokkal, ami szintén fontos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

Maniac

2021. január 23.

A fülledt napokra való tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

A fülledt napokra való tusfürdő.

Yette

2020. november 24.

Hozza amit az összes ISANA tusfűrdő szokott.
Jó az állaga jól habzik, jól tisztít, és az én bőrömet nem szárítja kifejezetten.
Az illatát tekintve elég érdekes, nagyon erősen érzik benne az uborka, ami melett egy zöld beütése van a tusfürdőnek.
Igazi nyári frissítő illata van. Ami többi társához hasonlóan addig érződik ameddig fürik az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

Hozza amit az összes ISANA tusfűrdő szokott.

Agnes91P

2020. október 5.

Ajándékcsomagban volt ez a tusfürdő, és örökre megutáltatta velem a világ összes uborkaillatú termékét (pedig a Dove ubis tusfürdőjét régen szerettem), annyira tömény volt. A feléig bírtam, aztán kézmosóként és felmosószerként végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Ziiman

2019. október 14.

Jó tusfürdő lenne. Bekem egyetlen problémám volt vele, ami miatt csak 2 csillagot tudok adni neki. Az pedig az illata. Borzalmas erős ubokraszaga van, nagyon zavaró, legalábbis nekem..pedig jó lenne, kevésbé intenzív illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Lina14

2019. május 20.

Az illata nekem is kicsit furcsa, leginkább "salátásnak" tudnám leírni, de nem vészes, egészen gyorsan elillan.
Nem szárít és jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Nem szárít és jól habzik, kevés is elég belőle.

rottya

2019. január 24.

Nagyon "zöld" illata volt,de szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon "zöld" illata volt,de szerettem.

Wee

2019. január 4.

Polcon tetszett ez a friss illat, itthon már büdösnek éreztem magam tusolas után.
Valahogy édes bőr illattal nem kompatibilis.

Kézmosó szappannak használtam el.
Nem szárított, de a szaga urgh nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Valahogy édes bőr illattal nem kompatibilis.

Kézmosó szappannak használtam el.
Nem szárított, de a szaga urgh nagyon nem jött be.

drebeka

2018. december 6.

Finom, érdekes az illata, igazi frissítő. Nem szárít. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Finom, érdekes az illata, igazi frissítő. Nem szárít. 😊

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.