Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Barackmagolajat tartalmazó, 2 fázisú hajspray száraz, festett hajra

• Azonnal rugalmasabb és könnyebben fésűlhető lesz tőle a haj.
  • Segít megőrizni a festett haj színét és fényét.

Dory33

2017. július 14.

Pocsêk, és büdös is. Csupa ragacs lett tőle a hajam. :-( Ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Pocsêk, és büdös is. Csupa ragacs lett tőle a hajam. :-( Ki kellett dobnom.

ALettah

2016. február 22.

A baracmagolaj és a barátságos ár miatt vettem meg, sajnos nem sok jót mondhatok róla: színvédő hatás nulla, a hajam picit könnyebben fésülhető lett, de annyi, se nem fényeesebb, se nem puhább tőle. Ennél sokkal jobb termékek is vannak, még ilyen olcsón sem éri meg. Végül arra használtam el, hogy ha cigifüstös helyiségben voltam, felfrissítettem vele a hajam utána, ha nem volt idő hajat mosni. Az illata kellemes, jellegtelenül édeskés és cseppet sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.