Isana

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olinda, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő a mandarin, a levendula, valamint piros bogyós gyümölcsök illatával.

livesimple

2021. szeptember 28.

Imádom az illatát, egyik legjobb illatú tusfürdő, amit eddig próbáltam. Aranyos a a flakon mintája. Nekem kicsit szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Loona

2021. szeptember 15.

Igen, engem is a cuki csomagolása fogott meg elsőként :3 illetőleg a mandarin+bogyós gyümölcs-illat ígérete. A levendula nem esett le addig, amíg itt, a havi kedvencek között leírva nem láttam - most már tudom, mi az a szokatlan plusz benne XD

Igaziból meg vagyok vele elégedve, de annyira nem fogott meg, hogy újravásároljam. Használhatóság tekintetében teljesen rendben van, jól tisztít, nem szárít, és az illata sem rossz, bár teljesen más, mint amire számítottam (valószínűleg a levendula miatt az én orromnak egyáltalán nem édes-gyümölcsös, hanem hűvösebb illat, és pont emiatt most, a hűvösödő időben esik jobban használni, a nyári melegben nekem nem passzolt), és rajtam sajnos tovább tart, mint szeretném: zuhanyzás után még órákig érzem enyhén - én sajnos az ilyet nem igazán szeretem, nekem egy tusfürdő illata addig kellemes élmény, amíg elzárom a zuhanyt és megtörölközöm - ha utána is illatot szeretnék magamon, arra ott a parfüm.

A csomagolása csalódás: egyfelől a kupakja pár használat után félig letört, ilyet nem tudom, mikor láttam utoljára, másfelől pedig nem tudok felhőtlenül örülni annak, hogy a termék elején plecsni hirdeti, hogy 100%-ban újrahasznosított műanyagból van, amikor további újrahasznosításra csak a flakon alkalmas, a fólia nem. Értem én, hogy cuki, de ennyit nekem nem ér a cukiság, jobban örülnék egy szimplább csomagolásnak, ami kiürülés után 100%-ban mehet a szelektívbe, nem termel kommunális szemetet is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Palma215

2021. szeptember 2.

Isteni illatú. Tényleg, imádom. És még cuki is. Mi kell még?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Isteni illatú. Tényleg, imádom. És még cuki is. Mi kell még?

crazy724

2021. augusztus 15.

A csomagolás übercuki, nem irritál, nem szárít, az illata sajnos nem tartós ellenben édeskés és igen kellemes, főleg a mandarint és a piros gyümölcsöket érzem ki belőle. Az állaga zselés, jól habzik, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

TamaraS

2021. augusztus 9.

a nagyon édes csomagolás mellett, kellemes az illata és az állaga is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

a nagyon édes csomagolás mellett, kellemes az illata és az állaga is.

Sterc

2021. június 27.

Kellemes illata van és nagyon cuki a csomagolás!! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 27.

Kellemes illata van és nagyon cuki a csomagolás!! 😍

Jelizz

2021. május 28.

Nagyon cuki a csomagolasa 😍 az illata is tetszik ,olyan gyumolcsos/levendulas . Jol habzik,jol tisztit. Gyorsan fogy sajnos de megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol