Isana

Ár:   439 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manulka, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló sampon száraz, töredezett hajra

Nedvességgel látja el és fényt ad a száraz és sérült hajnak.

valaholmessze

2016. március 25.

A barátomhoz vettem, hogyha ott kéne s.o.s. hajat mosnom, legyen mivel. Teljesen meglepődtem, otthon ennél sokkal rosszabb vagy kevésbé hatékony samponjaim is vannak. Nagyon csillogó utána a hajam, és balzsam nélkül is teljesen kifésülhető, annak ellenére, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

pannababo

2015. április 13.

Szuper kis sampon, szilikon nélküli :) . Jól tisztít, finom illatú, kedvező áron kapható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

6vilag

2015. március 15.

Teljesen jó sampon, azt hiszem, hogy az ettől sokkal drágábbak sem tudnak többet. Jól tisztít, jó az illata. Én semmilyen különbséget se veszek észre más, drágább termékhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 15.

regi90

2014. május 11.

A vélemények alapján vettem meg, de nem vált be. Olyan volt mintha meg se mostam volna vele a hajam. :( Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

szandrah86

2014. március 12.

Őszintén szólva nem vártam tőle túl sokat,de meglepett! :) Jól tisztít,és tényleg nem gubancolja össze a hajamat gond nélkül végig tudom húzni az ujjaimat anélkül,hogy megakadna a hajban. Kipróbáltam balzsam/pakolás nélkül is és tényleg hidratál,ugyanis még hajszárítás után is szép fényes és selymes lett a hajam. Ráadásul szilikon és parabén-mentes! :) Szóval nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

liljaa

2014. február 23.

Nekem is bevált, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Nekem is bevált, az illatát is szeretem.

manulka

2014. január 27.

Az összetevői miatt választottam a Rossmannban, és bevált, hónapokig csak ezt használtam, most kísérletezek tovább, hátha találok jobbat. Jól tisztított, és azért szerettem, mert nem szárította ki és gubancolta össze a hajam, mint más samponok. Talán egy picivel még csökkentette a zsírosodást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Betaine, Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.