Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló piros alma és karamell illattal.

Selby

2019. február 23.

Finom illata van,gyorsan beszivodik,megérte az 599 Ft.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Finom illata van,gyorsan beszivodik,megérte az 599 Ft.

Pam

2018. február 24.

Imádom! Tökéletes az illata, az állaga, és a hatása is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Imádom! Tökéletes az illata, az állaga, és a hatása is.

LunaFlor

2017. március 16.

Kombinált a bőröm, a testemen nem túl száraz. Engem meghökkentően jól hidratált, el is határoztam, hogy veszek belőle még egyet, főleg azért, mert az illata is megbabonáz. Gyorsan beszívódik és nem tapasztaltam reggel azt a habosodós-lemosódását, amit utálok egy testápolónál. De lehetséges, hogy csak nem figyeltem eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Jelizz

2017. február 11.

Nagyon gondolkodtam rajta h meg -e vegyem? De vegul igen! 599ft volt . Tetszik az illata edes fahejas almas 😀 es megmarad a boron. Viszont csalodas mert nem hidratal tuljol (nekem szarazborom van) na m1 majd elhasznalom valahogy 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

aniim

2017. január 18.

Nagyon megéri az árát, igazi almás-fahéjas illata van, nagyon kellemes használni, gyorsan beszívódik, a csomagolása is praktikus. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

aalexaa

2016. december 4.

Valóban elég könnyed állagú, száraz bőrűeknek kevés lehet, de normál bőrre tökéletesen elég. Gyorsan beszívódik, nem ragad. Isteni almás illata van, igazi karácsonyi. Nagyon tetszik, ha elfogy még tél vége előtt, mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Kac

2016. december 2.

Nem annyia gazdag,"tömény" testápoló,amit az ember télen használ,de nem hidratál rosszul,ha nincs extrán kiszáradva a bőröm,akkor ezt használom. Hígabb állagú,gyorsan beszívódik. És az ILLAT... (Ami miatt megvettem...) + pont a csomagolásért,hogy nem tégelyes,belenyúlkálós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak