Isana

Ár:   289 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: mysticnails, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

2016-os téli limitált kiadás

Alma és karamell illatú folyékony szappan.

Brunooka

2017. augusztus 15.

Legeslegkedvencebb illat az Isana termékek közül. A szappan és a tusfürdő is mindig újravevős volt a téli szezon alatt. Remélem idén is lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Mona29

2017. július 8.

Nem volt rossz, tisztított, finom habja volt, az illata kellemes és egy darabig megmaradt a bőrön, vidám a színe, nem szárította a kezemet, mindezt minimális pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

mse02

2017. május 9.

Tetszik az illata, jól tisztit, jó az ára.
Kicsit szárít ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Tetszik az illata, jól tisztit, jó az ára.
Kicsit szárít ezért 4*

Klajdi

2017. április 1.

Az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt vettem meg és óriási csalódás volt. Az állaga trutyis, nem kenődik szépen, nagyobb zselédarabokban potyog a mosdókagylóba, elég gusztustalan. Az illata számomra olcsó vásári forralt bor. Sajnos még csak nem is hidratál, hogy legalább valami pozitívat el lehessen mondani róla. Elhasználom, de nagyon várom h elfogyjon végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Pampilla

2017. március 12.

Isteni almaillat,jól tisztít,nekem habfürdőként is bevált. Egy kádnyi vízhez 4-et nyomok belőle,szuper almaillatú habot képez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 12.

novakagie

2017. február 27.

Az illata miatt 5* ! Kicsit szárítja a bőröm, ezért nekem szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Az illata miatt 5* ! Kicsit szárítja a bőröm, ezért nekem szuper!

loju

2017. február 7.

Az illata fenomenális, de sajnos tényleg szárít egy picit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Az illata fenomenális, de sajnos tényleg szárít egy picit!

baba_girl_16

2017. január 28.

Nagyon jó illata van, viszont nekem eléggé folyós és nem is habzik túl jól. A csomágolása szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

pilleriin

2017. január 17.

Örültem neki, mikor végre megvettem, mert előttem mindig gyorsan elkapkodták. Kár volt. Piros lötyi, mű almaillat, szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Isteni illata volt! Anyukámmal megőrültünk érte, De az utolsó része felfolyósodott, használhatatlan volt és ki kellett dobni, így mínusz egy csillag. Csak az illata miatt venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Hidratálók: Glycerin, PEG-7, Sodium Lactate

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Színezék. Barnás sárga.