Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2014. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limited Edition

pomme

2019. február 15.

Mostanában csak gyűlnek-gyűlnek az ajakápolóim, de egyikért sem nyúlok, mert egyik sem az igazi. Megtaláltam ezt a kis ezer éves Isana ajakápolót egy régi neszeszerben, gondoltam kipróbálom. Nagyon sajnálom, hogy csak most került elő, mert ez valami álom! 1csíkot húzok vele a számon és bőven elég, azonnal megolvad, nem ragad, szép fényt ad és hidratáltnak is érzem az ajkaimat, nem csak "ül" rajta, mint sok más ajakápoló. Sokkal gyorsabban gyógyulnak a kis repedések, ha vannak, színt nem igazán ad, a csillámok sem látszanak, inkább csak olyan vizes hatása van. Ja, és ennyi idő után sem avasodott meg :D El fogom használni, a Neutrogenásat meg majd a hajvonalamra kenem, ha festem a hajam, másra nem jó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Lisana

2015. március 29.

Kicsit jobban csillog, és erősebb illata van, mint a korábbi piros-bogyós változatának, de a hatása éppen olyan jó. Nagyon szépen hidratál és tartós is. Nem túl erős, kellemes, csillogós nyomot hagy a szájon.

Update: csak mégjobban megszerettem, még ha kb fél évig egy táska alján járt is (annál jobb volt megtalálni). A minősége még mindig nagyon szuper, a színe pedig nagyon-nagyon fog hiányozni :( Egy u.ilyen halványbarackosat bedobhatnának majd a dinnyés után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Rrr

2015. január 9.

Nagyon tetszik az illata és szép, enyhén csillogó a színe. Nem sorolnám a legjobban hidratáló ajakápolók közé, de ár-érték arányba szerintem megéri megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 9.

Dius24

2014. december 3.

Illata kellemes színe is elég szép de nekem kevésbé hidratálja az ajkaimait :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Illata kellemes színe is elég szép de nekem kevésbé hidratálja az ajkaimait :(

PiciBrigii

2014. május 28.

Sajnos nagyon gyorsan eltűnik a számról.. :/ De az illatába beleszerettem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Sajnos nagyon gyorsan eltűnik a számról.. :/ De az illatába beleszerettem... :)

profectuscat

2014. március 7.

I-M-Á-D-O-M!
Nagyon finnyás vagyok/voltam ajakápolók terén. Rengeteg féle volt, színben, márkában... talán az oriflame-es volt jó, de máskülönben EZ a legjobb mindközül!
Mennyei gyümölcs illata van, csodaszép felkenve, nem szárít, a fénye természetes, színe természetes. Időkvégezetéig elég, rengeteg van benne!
Kupak jól záródik, táskába simán bedobható.
Számomra legjobb! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

I-M-Á-D-O-M!
Kupak jól záródik, táskába simán bedobható.
Számomra legjobb! :)

clisanlezz

2014. január 28.

Jó illatú, sokáig tart. A színe is tetszik, ami enyhe színt ad a számnak. Szerencsére mondjuk nem az a kategória ami nem olyan finom amit lenyalnék a számról, de azért nem rossz az íze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

cicaslany91

2014. január 20.

Nagyon jó, erős illata van, de pikk-pakk eltűnik a számról :/ Ettől függetlenül nem rossz, de vannak ettől jobb ajakápolók is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

viktoriacsoke

2014. január 5.

jó az illata de haszna az nem igazán van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

jó az illata de haszna az nem igazán van

bogdanykata

2013. november 3.

Szerintem ez mint ajakápoló borzalmas. Egyáltalán nem hidratál, sőt inkább szárít. Az illata és a színe jó, így én egy jó alapos carmexezés helyett szoktam használni, mint szájfényt, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate