Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Ez a tusfürdő krémesen finom textúrájának köszönhetően gyengéden tisztít és ápolt bőrérzetet biztosít. Az elegáns, finom illatú mandulaolajjal gazdagított kényeztető formula felébreszti érzékeit és különös illatélményt kölcsönöz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Aprile

2018. szeptember 11.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba. Magamnak tuti nem venném meg újra. Olyan volt, mintha borotvahabbal kenegetném magam. És ez még a jobbik része volt a dolognak, hiszen egy kellemes, selymes habbal pacsmagolhattam magam, amitől aztán kellemesen puha lett a bőröm is a zuhi után. Ami kevésbé tetszett, hogy az illata is - amellett, hogy olyan semmilyen volt - borotvahabra hajazott, és nem tudtam vele megbarátkozni... Legalább irritálni nem irritált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

ivor

2018. július 30.

Ez az első habtusfürdő, amit próbáltam és vegyesek az érzelmeim. A legfőbb érv mellette az ára, mert egyébként illlata semmi,tény, hogy kellemesen ápol, viszont csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, khm, nem kicsit irritál fenéklemeztájékon. Aki nem bírja az ilyesféle vegyi-szado-mazót, ne vegye meg.
Azért óvatosan bár, de lassan elhasználtam, de a fentiek miatt tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Aquariusgirl

2017. július 16.

Tényleg olyan, mint a fiúk borotvagélje, ami kifújás után habzik fel. Egyáltalán nem szárít, nekem nagyon kis enyhe az illata és nem is érezhető sokáig, de finom puha a bőrkém, szinte nem szükséges testápoló utána. Viszont, ahogy LeallyBlonde is írta, engem is irritál az intim részen. Nem éget, de nem kellemes. De ezért nem vonok le csillagot, mert oda használok mást. Biztosan újra veszem, ha találok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

netti1990

2017. március 12.

Szuper termék,imádom!!! :) Nagyon finom,mandula illatú tusológél.Amikor először kinyomtam a tubusból,akkor olyan volt,mintha átlátszó borotvahab lett volna :) Nagyon jól habzik.Szép puhává teszi a bőrömet :) Zuhanyzás után elég sokáig érzem a bőrömön az illatát :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Kesudio

2017. január 26.

Ez meg mi a szösz? :) Szerintem egyszer mindenkinek ki kell próbálnia ... de tényleg. Kicsit sem éreztem magam fogyinak, ahogy zuhanyzás közben hangosan kacarásztam, pedig becsszó, nem szoktam. :) :) Nekem nagyon tetszik. Minimális elég belőle, mert szuperul habzik, olyan puha és selymes érzés vele fürödni. Nem szárítja a bőröm, és az illata is finom. Igaz én tusfürdőben a friss illatot jobban szeretem, ez meg olyan édeskés és erős is, viszont ebben a kategóriában az a fincsi fajta. Kíváncsi leszek meddig lesz elég, bár majdhogynem mindegy, mert már most tudom, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

LegallyBlonde

2016. október 4.

Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban, de azért inkább pozitív.
Eredetileg nem az alapvető funkciójáért vettem, tehát , hogy fürdésnél tusfürdőként használjam, hanem arcmosáshoz. A bőröm ( főleg az arcom esetében ) száraz, vízhiányos, és sok arclemosónál volt ez probléma, hogy a használatuk után húzódott, viszketett, nagyon száradt a bőröm, pedig tényleg sok félét kipróbáltam. Ajánlották az arctejeket tisztításra, hogy azzal ilyen problémáim nem lesznek és tényleg nem is voltak, csak épp közben nem éreztem azt az igazán "tisztaság" érzést. Úgyhogy gondoltam egy merészet és megvettem arctisztításhoz ezt, gondolván a habos állag nagyobb tisztító érzést ad majd, mint a tej állagú termékek, a mandulaolajtól pedig a puha, hidratált arcbőrt vártam és ezt is kaptam! Nagyon örültem neki! Ha a használata első hetében értékelem, tutira 5 pont! De néhány napja gondoltam egyet zuhanyzás közben és tusfürdőként kezdtem használni, ha már ez az alapvető funkciója. És ekkor ért a meglepetés...csíp az intim területeken, szinte égető érzés. Soha nem tapasztaltam még ilyet egy tusfürdőnél sem, úgyhogy pár nappal később újra próbáltam, és megint ezt tapasztaltam. Továbbra sem tapasztalok ilyet semmilyen más tusfürdővel, szóval ezért levonok 1 pontot, mert azért ha eredetileg azért vettem volna meg, amire valójában hívatott, tehát fürdéshez, akkor nem tudnám konkrétan elhasználni, - akkor maximum 2 csillagot tudnék adni- viszont mivel az arcomra bevált, és végül is nekem ez volt a fő cél ennek a terméknek a megvásárlásakor, így azért megadom a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

kissadrien

2016. szeptember 21.

Tegnap vettem meg kíváncsiságból és persze ki is próbáltam már, az illata, az állaga és a hidratáló hatása is nagyon rendben van, kíváncsi vagyok, meddig lesz elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

kikcse

2016. február 4.

Imádok, imádunk vele fürdeni! :) Igaz (ahogy tuzki is írta) nagyon kell vigyázni, hogy mennyit nyom ki belőle az ember! Kevés is elég lenne, mert piszok jól habzik, de mindig többet nyomok! :) Kislányom meg csak nyomja -nyomja..... :D De se neki se nekem nem szárítja a bőrünket (kislányomnak nagyon száraz, ekcémára hajlamos a bőre) magamon meg azt vettem észre, hogy a lábam szárát nem vakarom sebesre a szárazság miatt! Jobbnak bizonyult, a NIVEA olajos tusfürdőjénél. Amióta megvan, az csak ott vizesedik a zuhanykabinban! Összefoglalva, nagyon jól habzó gél állag, jól kinyomható és adagolható tubusban (csak nem kell annyira nyomni :)), és a benne lévő mandulaolaj tényleg hat, kellemes nem szárító bőrérzetet kölcsönöz. Illata kellemes, nem tolakodó. Érzem én is a tubusán, hogy lassan el fog fogyni (az indokolatlan túl használat miatt :D), pedig én is kb. 2 hete vettem, de biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

tuzki

2015. december 16.

Nagyon örültem amikor megláttam mert a Baleának volt hasonló terméke, de az csak limitált kiadás volt. Ez is hasonló csak még jobban borotvagélre hajaz (tényleg olyan mintha azzal fürödnék). Az a nagy harci helyzet, hogy én ezt képtelen vagyok beosztani és ipari mennyiségben használom el. Két hét alatt kivégeztem egy ilyen flakont mert annyira jópofa vele fürdeni. :) Kellemes az illata, normális esetben kevés ideig is elég lenne mert tényleg jól felhabzik. Tisztítani jól tisztít és nem okoz irritációt (az összetevői azért nem a legszebbek), tényleg csak annyi a bajom vele, hogy pikk-pakk elhasználom, de érdemes egyszer kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.