Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viewxy, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

0% alumíniumot (ACH) tartalmazó golyós dezodot, eredeti SunOzon nap illattal.

Nitaka

2020. július 23.

Még tavasszal használtam, nem a legmelegebb időszakban, akkor jól helytállt. Amikor először megláttam furcsálltam, hogy naptej illatú golyós dezodor, aztán amikor elkezdtem használni, rájöttem, hogy egész jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

gittus0924

2020. április 6.

Engem nem nyugozott le :( ősszel kezdtem el használni, de mikor még melegebb volt semmit nem ért, 3-4 óra után olyan szagom volt, mint aki épp most futotta le a maratont. Éjszakára és télen nagy nehezen sikerült elhasználgatni, de lehet egyszerűbb lett volna a kukába dobni. Volt hogy alvás után is budos voltam, pedig nem vagyok nagyon izzadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

bendi13

2019. június 2.

Folyamatosan izzadok, semmi sem működik izzadásgátlók terén. Megláttam, olcsó volt még Rossmann+ kedvezmény is volt rá. Imádok mindent, aminek naptej illata van. Éjszaka szoktam használni. Az illata sokáig tart, nem irritál. Örülök, hogy alumentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Sheila

2019. május 20.

Nekem pont az a bajom vele hogy alumentes, mert azok nálam kb annyit (se) érnek hogy akár szenteltvízzel is kenegethetném magam...
De ha ettől eltekintek, akkor imádom, mert isteni illata van ami egész tartós. 0 izzadásgátló hatása okán csak akkor merem bevetni, ha nem megyek otthonról sehova, de otthonra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

viewxy

2019. május 18.

Olcsó, alumínium mentes és nekem bevált :D Az illata szerintem finom, kicsit szokatlan, de a nyár jut róla eszembe, tényleg naptej illat. Szerintem teljesen rendben van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak