Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nihan

2017. május 18.

Az illatát nagyon szerettem. Ebben sincs semmi extra, mint a többi tégelyesen társának. Viszont számomra nagyon "folyós" volt, össze-vissza csöpögött minden fele. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Veronika8614

2017. január 5.

Én nem vettem észre, hogy hidratált volna bármit is, eleve húgomtól örököltem, mert neki nem jött be, hát ott áll a polcon, felesleges macera felkenni is :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Ayase

2016. december 22.

Vidám illatú kis testápoló, én tavasszal használtam :) A többi Isana tégelyes testápolóhoz hasonlón ez is gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál...és a végére elunja az ember :D egyszer minden illatot érdemes kipróbálni, jó kis testápolók, az árukat megérik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Elkofen

2016. november 3.

Óriás kiszerelés és ahhoz képest nagyon olcsó. Viszont csak gyengécskén hidratál, ezért inkább nyári krém lehetne. Télre kevés és bár segít kissé a bőrön, azért nem táplálja igazán. Pont olyan híg az állaga mint a shea vajas-kakaós testvérének. A hatásuk is pontosan megegyezik, csak az illatuk más. Nálam ez viszonylag hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. A hideg időben valami táplálóbbra van szüksége az én bőrömnek.
Az illata is inkább nyárra való és elég gyorsan elillan. Engem határozottan emlékeztet a gránátalmára, vagy valamilyen bogyós gyümölcsre.
Elkenegetem, ha már megvan, de feltétlenül kell mellé időnként valami gazdagabb, táplálóbb krém is.
Ez is 3 pontot kap, mint a kakaós változat. (Szerintem ezek az Isana testápolók totál egy kaptafára készülnek, csak az illatuk különböző és néha egy picit az összetételük.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

biborhegy

2016. április 26.

Fél liter ennyi pénzért szinte ajándék. De szerintem nekem soha az életben nem fog elfogyni. Annyira nem vágtam magam tőle földhöz. Nehezen szívódik fel, az illata se a legjobb, hidratálni se hidratál túl jól.
De egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

De egynek elmegy.

asztromélia

2016. április 19.

Nem ilyen illatra szamitottam de nem rossz vegulis. En nem erzem granatalmanak szerintem sima parfum/dezodor illat. (Volt is nagyon hasonlo parfumom de elajandekoztam.) Az allaga nagyon jo es szepen beszivodik. Aki nem szereti a zsiros kremeket annak foleg ajanlom, kicsit olyan mint a puding. :) 30%os Glamour kuponnal nagyon megerte, orulok hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Yerzinia

2016. április 7.

Hát, nem vagyok elájulva tőle. Alapvetően nem rossz krém hamar beszívódik, de a hatása nem tartós. A felkenés után 2-3 óráig puha a kezem de utána ugyanolyan mint előtte. Lehet csak a hideg miatt volt szárazabb a bőröm, de nem hidratált annyit amennyit szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Naftalin

2016. március 1.

Nagyon száraz a bőröm és érzékeny, de ettől egész szépen helyrejött, 1 hete használom. A nap végére nem lesz újra száraz a bőröm, szépen karbantartja, gyorsan beszívodik, finom az illata és nagyon jó a kiszerelés-ár aránya. Kenterbe veri a 2000 Ft-os testápolókat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

megnetudjanagymama

2016. március 1.

Nagyon jó testápoló, olcsó, és sokáig kitart. Nem zsíros, és az illata is nagyon jó. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 1.

kicsinii

2016. február 18.

Ennyi pénzért nagyon jó! De nagyon nehezen szívódik fel és nem is hidratál annyira, mint ahogy én azt szeretném. Bár hozzá kell tenni, hogy nekem nagyon is száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol