Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő finom pisztácia illattal.

crazy724

2019. január 7.

Elégedett vagyok vele, 350 forintért kaptam 500 ml tusfürdőt. Az illata tetszik, bár szerintem köze nincs a pisztáciához, ilyen vaníliás-édeskés talán mandulás illat, jól habzik, nem szárít, nem irritál, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

svekits

2019. január 3.

Nagy kiszerelés, az ára rendben van, sőt, szuper, de nekem ez borzasztóan büdös. Azt hittem, hogy majd el-elhasználgatom így is, de nem visz rá a lélek, hogy még egyszer magamra kenjem. Pisztáciához köze nincs, de igazából semmi máshoz se, ami finom... Nagyon rossz édes, tejes mű, fuj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Rure90

2018. november 19.

Imádom, nem tudok betelni vele🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Imádom, nem tudok betelni vele🙂

KittyLady

2018. augusztus 7.

Barátnömtől kaptam ajándékba, az illlata isteni igaz a pisztáciához nem sok köze van. Plusz pont hogy 500 ml ezért sokáig kitartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

candy28

2018. július 31.

Megláttam a Rossmannban és meg kellett vennem. Pont akciósan fogtam ki na meg még egy 10%-os kupon is hozzájött, így még jobban jött ki az ára. Nagyon aranyos kis csomagolása van. Jó illata van. Engem az illata emlékeztet az Oriflame Sweet Like Marzipan tusfürdőjére (amit már rég nem lehet kapni), így ez is plusz pont. Krémes állagú, jól lehet vele fürdeni. Engem megnyert. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

erikaasszony

2018. június 10.

Az illata furcsa, de valahogy tetszik! Ár-érték arányban megfelelő. Nyári használatra alkalmas, mert nem igazán hidratál. De az én bőrömet nem irritálja és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Amulette

2018. június 4.

Ár-érték arányban szerintem remek darab, de tényleg inkább tejszínes-krémes valami illata van, mint pisztácia (ami egyébként ettől függetlenül kellemes). Jól habzik, én nem vettem észre, hogy szárította volna a bőröm. Mivel azonban én egyszerre csak egy tusfürdőt használok elfogyásig, így örülök, hogy a végére értem, mert már kezdtem nagyon unni, bármennyire is tetszik alapból.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Daisyyy

2018. április 26.

Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó, kicsit szárít valóban, a pisztáciaillat közepes, kissé beazonosíthatatlan illat, de tetszik. :) A kiszerelés az árhoz képest nagy adag, a csomagolásán a rajzok cukik, az ára kifejezetten olcsó, és sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

kicsikocsi

2018. március 23.

Ajándékba kaptam ebből a tusfürdőből. Az illata nagyon finom, szerettem, viszont iszonyatosan elkezdett száradni a bőröm, főleg a karomon. Kb. a felénél kezdtem el gyanakodni a tusfürdőre, leváltottam és már másnapra sokkal jobb lett a bőröm. (Érdekes amúgy hogy isana tusfürdő volt a másik is) Nem tudom miért nem bírta a bőröm, eddig még 1 másik tusfürdővel kapcsolatban sem tapasztaltam ilyen mértékű szárítást, nálam sajnos 1*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

cooleva

2017. november 22.

Sajnos nem pisztácia illata van :-( Kissé, édes krémes valami, amit nem tudok beazonosítani, de legalább finom. Cuki a csomagolása, nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid