Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő gyöngykivonattal

Tinti

2019. május 22.

Mindig ezt a tusfürdőt vásárolom. Próbálok mindig új illatokat kipróbálni, nagyon sok fajtája nyerte el a tetszésemet, és ár-érték arányban kiváló termék :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

ildi95

2019. április 11.

Isana tusfürdők közül ez az abszolút kedvencem. Persze nem olyan tartós az illata, mint egy Dove tusfürdőnek, de sokáig elég. Finom az illata, és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

zsofiaa96

2019. március 18.

Nagyszerű árérték-arány. Kellemes illat, jó állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nagyszerű árérték-arány. Kellemes illat, jó állag.

Ennie86

2019. március 17.

Hasonló a beállítottságom mint Ivikinek. :) Szeretem ha sok tusfürdőből van választék a kád szélén. Ezt a gyöngyös verziót nagyon régóta szeretem. Olyan kis lágy, parfümös illata van. Nem szárít, és olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

zsoxcore

2019. március 17.

Nagyon finom, nem tolakodó, enyhén púderes illatú tusfürdő. Krémes, jól habzó, tápláló, sűrűbb állagú termék. Nem szárított, nem allergizált. Nagyon szerettem, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Nindzsuuu

2018. december 17.

Mióta kipróbáltam nem nagyon használok más tusit. Annyira jó az illata és ugyan azt nyújtja mint sok másik társa. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

lviki

2018. november 21.

Tusfürdő mániád vagyok, szeretem ha a kád szélen szépen sorakoznak mindenféle illatbol es markabol. Ő is mindig jelen van, egyrészt mert szép pasztell a doboza, másrészt szeretem az illatat. Eloszor anyukam furdoszobajaban lattam, megillatoztam,azota tartok en is otthon egy anyaillatú tusfurdot. Hosszan nem marad meg az illata hasznalat utan, viszont furdes kozben kellemes. Az ára a maga 200ftjával nevetsegesen olcso,ehhez kèpest viszont nem szarit es jol habzik. Elfér a tobbi kozott, artani nem árt...:)Alapdarabom es mindig ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Bogixxx

2018. november 7.

Nekem másabb kicsit a flakonja, akciósan vettem 200 forintért még régebben. Kellemes az illata de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Babsszi

2018. október 4.

A flakonban kellemes az illata, de nem túl tartós illetve eléggé híg, nehezen habzik. Nem voltam oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Viki9727

2018. szeptember 6.

Nagyon finom púderes illata van, és szuper olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nagyon finom púderes illata van, és szuper olcsó is!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: ITT