Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Öblítés nélküli hajápoló.

KatalinS

2016. július 28.

Látom, hogy mennyire lepontozták ezt a terméket. Az én történetem, hogy megvettem és kb 2 évig nem is használtam. Eredetileg arra vettem, hogy ha vasalom a hajamat egy picit majd fújok belőle, hogy ápolja. Dehát nem vasalom a hajam egyáltalán, így meg is feledkeztem róla. Aztán egy nagy rendrakás után került elő, és kipróbáltam. Nekem nagyon bevált. Én a száraz hajamra fújok belőle, de csak a copfomra. Nagyon szép fényes lesz a hajam tőle, és a természetes hullámot, a hajam esését is szépen kiemeli. Az én hajam picit hosszabban ér a vállamnál, és hennával festem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

annushka88

2016. április 12.

Hahahahaha, remelem nemsokara kivonjak a forgalombol, es senki nem esik a csapdájába.
Mintha tojással maszatoltam volna be a hajam, olyan allagu felfujkalva, aztan jon a felismeres, hogy 5-os erossegu hajlakkent abban a formaban fixalt is mindent, ahogy erte a hajam, majd pedig a fesules eselytelen kb a kovetkezo hajmosasig. Hagytam a polcon egy ideig, aztan szepen kiontottem es a fujokajat kitisztitva ecetes csempetisztitasra alkalmazom a dobozt, nagyon nagyon jo erre!!4negy
Ehhez a teljesitmenyhez pedig csak gratulalni tudok. Ebben az árban csak jobbak vannak, de kb az is jobbat tenne, ha csatornaleben aztatnam a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

vacsa75

2016. január 23.

Teljes csőd. Fénytelen, ragacsos, vállalhatatlan hajat "csinál". Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Teljes csőd. Fénytelen, ragacsos, vállalhatatlan hajat "csinál". Kuka.

PiciBrigii

2015. június 17.

Nevetséges... az összes ilyen isana "hajápoló" használhatatlan...semmi hatásuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

szabojevszky

2014. január 14.

Felesleges pénzkidobás. Semmi változás használat után, nekem szinte még gubancosabb lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

judy91

2013. március 30.

Én szeretem az illatát, az ára is jó, mondjuk valóban nem vettem észre változást tőle a hajamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

zsoxcore

2013. március 11.

1+1-es akció keretein belül vettem kb egy hónapban 7-800 Ft-ért. Én nem tapasztalok semmi változást a használata után. Még ki sem gubancolja a hajamat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

karakumsivatag

2012. október 16.

Próbálkozom vele, valamit muszáj a hajamra fújni, és sajnálnám kidobni. De sok eredményét én sem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

egifeny

2012. július 25.

Van ilyenem, pakolasztam a szekreny melyen, alig hianyzik belole... A hatasara mar annyira nem emlekszem, mintha ragadt volna tole a hajam, de ha ennyire elraktam szem elole, remes lehetett... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Heni1009

2012. május 14.

Hát ez borzasztó. Megvettem, mert kb. ugyanazt ígérte, mint az előző gliss kur hajápolóm és úgy voltam vele, hogy ugyan már ez olcsóbb és a gliss kur csak a reklám miatt drágább, de tévedtem... Ez a legrosszabb amit valaha használtam. Egyszerűen büdös, nem bírom elviselni a szagát és nem hogy táplálná a hajam, szabályosan kiszárítja és szinte megkeményedett tőle a hajam. Még annyira sem tudtam kifésülni utána a hajam mint ha nem használtam volna semmit a hajamra. Kb három hétig használtam, hogy jobb lesz csak meg kell szoknia a hajamnak, de sajnos tévedtem. A kukában végezte és csak pénzkidobás volt, inkább veszek drágábbat, de használjon. Ha lehetne nem adnék rá egy csillagot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.