Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petraa, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápolás töredezett hajvégekre Phantenol és búzaprotein tartalma mélyen a sérült hajrészekbe hatol és regenerálja azt.

narii021

2016. június 7.

Szerintem sokmindent nem csinál a hajammal, eleinte mogyorónyit dörzsöltem szét a tenyereim közt és oszlattam el, aztán kicsit többel is próbálkoztam. Talán egy kicsit puhább lett tőle a hajam, kifésülni viszont mindenképp egyszerűbb volt. Ha valaha elfogy, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

dorah

2015. július 7.

Egyszer használtam, de mintha szárazabb lett volna tőle a hajam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Egyszer használtam, de mintha szárazabb lett volna tőle a hajam. :(

greti.sze

2014. szeptember 6.

A hajvégeket valamennyivel ápoltabbá teszi, az állaga tetszik, az illata finom. Nem nyújott különösebb teljesitményt, de ennyi pénzért nem is vártam :) Egynek megteszi, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Happiness28

2014. szeptember 4.

Szerintem nincs semmilyen hatása..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Szerintem nincs semmilyen hatása..

hellodorie

2014. augusztus 25.

Kicsit fura az illata, és igazából semmi változást nem vettem észre a hajamon. Kifésülni egy picit könnyebb volt, de ez azért elvárható... Száradás után ugyanolyan szálkásnak, száraznak éreztem, mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Fanni91

2014. június 20.

Nem volt rossz, de nem is voltam érte oda. Fura volt az állaga és semmi pozitív hatást nem gyakorolt a hajamra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

dariena

2014. március 22.

Eddig egyszer használtam, de jónak tűnik. Sűrű, hosszú, hullámos hajam van, és örök probléma hajszárításkor, hogy a hajvégeket nem tudom rendesen kifésülni, mert becsomósodnak. Ettől a pakolástól majdnem tökéletesen ki tudtam fésülni. Főleg a hajvégekre kentem, és pár nap múlva sem zsírosodott tőle a hajam (bár egyébként is inkább az a problémám, hogy száraz). Az illata is finom. Ár-érték arányban elég jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Kiscsillag5

2013. július 1.

Csak hajvégekre használtam. Az állaga elég fura volt, kicsit olyan túrós, darabos, de el lehetett oszlatni a hajon normálisan. Nem javított semmit a hajvégek kinézetén, sőt. Elektromossá tette a hajamat, ami aztán végképp idegesített. Egyedüli pozitívum az illata volt, az tetszett.

Update:
Állt a szekrényben egy darabig, nem használtam. Ez alatt megváltozott az amúgy is fura állaga. Valami nagyon undorító lett. Ki kellett dobnom. Borzalom egy termék. Pedig sötétben, hűvös helyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Update:

AngEy

2013. május 23.

a legjobb:) Nagyon puha lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

a legjobb:) Nagyon puha lesz a hajam tőle.

kvitta.girl

2013. január 9.

jaj de jó hogy feltetted :)
Nagyon szeretem,pedig csak egy átlagos külsejű,semmitmondónak tűnő krém de az én néhol sprőd,szálkás hajamra csodaszer!
Nedves hajra kell kenni,én sokat rakok belőle,és a gubancos,vattacukor szerű elhalt részeket puhává,kifésülhetővé és egyenletessé teszi.
Ennél nekem nem kell több,nagyon szeretem,és tényleg csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

jaj de jó hogy feltetted :)
Ennél nekem nem kell több,nagyon szeretem,és tényleg csodaszer!!

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.