Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Semleges illatú hajlakk.

kamkam

2015. december 11.

Sajnos az én hajammal nem csinál semmit egyik Isana hajlakk sem. :/ Göndör hajam van,amit sűrűn vasalok. Ha összefogom, mindenhol cafognak a babahajak,amiket azért illenék lelakkozni, ha nem akarom fogni az HBO-t is... A hajam jól bezsírosodik és fénylik tőle, de a babahajak repülnek a szélrózsa minden irányába. Nekem nagyon nem váltak be, és sajnos egy fújás után állnak a polcok sarkain. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

lucintaa

2015. szeptember 14.

Nem használom túl sűrűn, nem vagyok egy hajlakkos, és nagyon olyan frizurákat se csinálok, amik hajlakkot igényelnek.
Amikor viszont hozzá nyúlok, akkor szépen fixál, nem nehezíti el a hajat, és nem is ragasztja össze a tincseket. Az illata viszont nekem kicsit fullasztó, de a hajon szerencsére ez annyira nem érezhető, csak szolidan.
Néha-néhai használatra megfelelő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Néha-néhai használatra megfelelő. :)

rita.997

2015. április 26.

Ritkán használom, csak ha kontyot csinálok vagy besütöm. Ellenben nagyon jó kis termék, tetszik, hogy illatmentes így engem nem fullaszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

t.greti

2014. július 18.

nekem nagyon bejön, hogy illatmentes. végre nem hajlakkszagtól bűzlök egész nap, szinte a legtöbbnek wc-frissítő szaga van.
ami a legjobb benne, hogy nem ragad tőle a hajam, és ha másnap reggel megfésülöm, sem marad fehér darabkás.
tartásról annyit, hogy teszi a dolgát, nem ragad, nem kemény a lefújt rész. kibírja egész nap, pedig reggel-délután 6-6 km biciklivel munkába, majd haza, meg meló közben is hajolgatok, jövök-megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

kryptonklary

2013. szeptember 11.

Az illatával semmi gond. Nekem egy kicsit gyenge, mert hosszú hajam van, és azt szoktam tupírozni, fél napig se bírja néha...de az árához képest jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

nikibanyai

2013. március 20.

Ami a tartást illeti az én közepesen hosszú hajamban viszonylag tartósan (2-3órára) sikerült megtartani a hullámokat bár ehhez meglepően nagy mennyiségre van szükség. Szeretem, hogy nincs erőteljes illata és hogy az árához képest elég jól teljesít. Újra nem venném, de szerintem van olyan jó mint egy nagyobb márka hasonló erősségű terméke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Ropi

2013. január 2.

Nem fogott meg annyira, egy nap után a hajam ugyan olyan, mint mielőtt elkezdtem használni. Semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

Lujza1104

2012. december 18.

Nem szerettem. Tartósnak tartós, ezért kap is egy csillagot az alap 1 mellé, de egyébként... ha egyszer fújtam rá nem volt gond. Ha másnap is akartam, akkor ilyen szöszös cucc rakódott le a hajamon, olyan volt, mintha korpásodnék. Ezért kellett gyakrabban mosni a hajam, mert sajnos a frufrum lakk nélkül nem áll meg (épp ott van egy forgóm, azért nem). Többet nem is veszem újra, találtam egy másikat, ami ugyan nem ennyire tartós, de garantáltan szép lesz utána a hajam, nem okoz ilyen ál-korpát, vagy mit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

virike9

2012. december 18.

árban egész jó, tartása átlagos és tényleg nagyon szolid illata van : ) igazából egy átlagos hajlakk olyan 4es, mert nem ad extra erős tartást, de a mindennapokban teszi a dolgát! : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Csibecsont

2012. december 18.

Ár-érték arányban megfelelő, úgy vettem észre hogy ha valóban erős tartást szeretnék elég sokat kell fújni belőle, és akkor kicsit nehéz kifésülni, de összességében meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool