Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Regenerálja a hajat,megvédi a töredezéstől. 100% hidegen préselt avokádóolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vkata96

2021. november 3.

Arra használom, hogy amikor így az őszi-téli időszakban nagyon száll a hajam, akkor egy nyomást eloszlatok a végein, erre teljesen jó is, mert utána tényleg nem száll. Erre a célra nekem az olaj állagú hajápolók valamiért nem váltak be. Balzsamként nem nagyon lehet vele semmit elérni, így vizes hajra nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

CrazyHairDontCare

2020. november 21.

Szintén CGM barátsága miatt vettem meg, viszont nekem sajnos nem pozitív vele kifejezetten a tapasztalatom. Számomra tényleg olyan mintha semmit nem tennék a hajamra, pedig nem szoktam a mennyiségen spórolni a derékig érő hajamra kb 7-8 (vagy több...) pumpányit teszek. Nem ápol kb semmit, de cserébe nem is nehezíti el a hajam. Az illata nagyon édeskés, alig-alig emlékeztet az avokádóéra, szerintem, aki ezt kifejlesztette max képen láthatott avokádót. Ilyen illat-szempontból a Nature Box Avokádós vonala sokkal eltaláltabb szerintem. Később sem érzem a hajamon az illatát. Sajnálom, hogy nem vált be, mert szép az INCI és pénztárcabarát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Bellana

2020. november 21.

Nagyon könnyed hajápoló, szépen beszívódik, nem zsírosítja a hajat és jó puha is lesz utána. Az ápoló hatását illetően már találkoztam jobbakkal is, de ennyi pénzért teljesen megéri ez.
Göndörbarát termék, így azok is használhatják, akik követik a CGM-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Göndörbarát termék, így azok is használhatják, akik követik a CGM-et.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin