Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Hajat fel! Nincs menekülés! Ez a hajlakk pontosan úgy rögzíti frizurádat, ahogy akarod. Tiéd lehet a tökéletesen megalkotott frizura! Kiszáradás elleni hatás, 24 órás tartást biztosít.

Dorcsaa

2018. február 26.

Akciósan vettem 499 Ft-ért, mert amúgy is kellett, de nem feltétlenül ezt a fajtát akartam. Aztán kellemes csalódás volt, pedig féltem tőle. Én nem nagyon érezném, hogy lenne bármilyen illata, de engem nem zavar. Nagyon tartós, ahhoz képest, hogy csak egy isana márkáról beszélünk. Mindenesetre nekem nagyon megérte az árát, és összességében nagyon tetszik amit produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. október 14.

Én most próbáltam ki a hajlakkot először és a Rossmannban ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Nagyon tartós a hatása és nekem egész gyorsan megszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 14.

Udreeh

2017. március 13.

Nem tetszik.
1. Büdös
2. Nagyon vizes, nehezen szárad.
Eddig az Isana hasonló, víz alapú hajlakkját használtam, az 1-2 másodperc alatt megszáradt fújás után, de ennél több idő kell. Az nem büdös. Erős mindkettő, de ezt nem veszem újra, visszatérek a másikra. Ja, és nehéz kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Nem tetszik.
1. Büdös
2. Nagyon vizes, nehezen szárad.

Szedres22

2017. február 26.

Gondoltam, egy próbát megér...
Nem csalódtam! 😉
A tartàsa jó erős, ha a nap végén ki akarom fésülni a hajam, akkor könnyű dolgom van, nem olyan mint a hajlakkok többségènèl, hogy a fél frizurám konkrétan kitépődik tőle, ha fésű éri 😃
Illata is jó, àrban pedig még inkàbb ☺
Nem mondom, hogy a legjobb, de használható darab 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Gondoltam, egy próbát megér...
Nem csalódtam! 😉
Illata is jó, àrban pedig még inkàbb ☺