Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás barackmagolajjal és selyem kivonattal

Anti-Frizz-Komplex a szálló haj ellen. A barackmagolaj intenzíven hidratál, a folyékony selyen kivonat pedig ragyogóan fényes hajat eredményez. Azonnal könyebb fésülhetőség.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jelizz

2017. február 26.

Olcso es gyenge illatu,de nem rossz puha lesz a hajam tole de kb. Ennyi 😊 ennek ellenre talan ujra vennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Funnyface

2016. november 6.

Balzsam helyett használom, és egészen bevált. Textúrája krémesebb, mint egy átlag balzsamé. Illata decens, rózsaszín-púderes sampon illat, ami egészen tartós, napokig megmarad. Vizes hajamba az ujjaimmal fésülöm bele, csak 2-3 percig hagyom hatni. Könnyű kimosni a hajamból. Utána sokkal könnyebb kifésülni a hajamat, és fényes, csillogó lesz. Hidratáló erejéről keveset tudok írni, mert a hajamnak szerencsémre különösebb problémája nincsen. Rendszeresen vágatom, és soha nem festettem. Szerintem már egy éve használom rendszeresen ezt a terméket, és nem is lett problémája a hajamnak. Ár-érték arányban nézve nekem megérte, egy évig is elég volt. A dolgát pedig rendesen elvégzi, és nem kell külön balzsamot vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Zaynab

2016. augusztus 19.

Nem tudom mennyire hiteles egy használat után véleményezni, de kipróbáltam és selymes, kicsit fényes is a hajam.
Az illata nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Az illata nem rossz.

SylvieMcIlrath

2016. február 28.

Nem fűztem hozzá sok reményt, de már az első használt után éreztem a hatását. Nagyon selymes lett tőle a hajam. Azt tudni kell, hogy az én hajam nagyon szét van törve, de ez a hajpakolás újra vissza adta a hajam fényét. Másnap is lehet érezni az illatát pedig nekem az hajvasalás után elszokott illanni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Kiscsillag5

2016. február 20.

Ennél krémesebb hajpakolással még nem találkoztam. WOW! Teljesen rendben van szerintem és elég olcsó. Az illata enyhe, kellemes (olyan semleges). Törölközőszáraz hajra szoktam rátenni és így fésülködök meg ritka fogú fésűvel. Nagyban megkönnyíti a műveletet. Aztán leöblítés után is könnyen megy. Szárítás után viszont necces, ekkor már nem érződik annyira a hatása. Hidratáló képessége nálam olyan, mit bármelyik másiknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk