Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra.

Adrienn08

2014. április 25.
Hááát, eljött az update ideje... Szóval...borzasztó, növesztő hatás nulla, a szagától már rosszul vagyok, ráadásul, ha előző este is teszem fel, akkor másnap is követ a szag. Nem tudom, hogy más érzi-e, de remélem nem. Nagyon lassan fogy, ami ebben az esetben hátrány, még mindig van, majd valahogy ellocsolgatom a fejemre...majd...egyszer...talán...

2014. február 4.
Január közepén vettem, most épp vadul hajat növesztek, még tesztelés alatt áll, túl sok változást nem vettem észre, pedig minden este használom, a szaga (nekem szag) elég fura, olyan dohos, de ha használ, akkor nem érdekel.:D
Update később...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

2014. február 4.
Update később...

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.