Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szines, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A kellemeltlen szőrszálak egyszerűen, gyorsan és alaposan eltávolíthatóak.  Aloe Verával és napraforgóolajjal. A speciális ápoló törlőkendő bőrének nedvességét kölcsönöz és újra selymessé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gina19

2020. augusztus 26.

Update: sajna mégis kipattogok tőle.. :S

Nekem ez sokkal jobban bevált, mint a triplaennyibe kerülő Veet, amitől minden egyes alkalom után kipattogzott a szám feletti/melletti terület. Ez hatásában is jobb (mindent leszedett, mondjuk az én "bajszomat" csak pihék alkotják szerencsére), és nem lettem utána kiütéses, csak egy kicsit kiszáradt a bőröm. Könnyű használni, jók hozzá a törlőkendők is, és az ára is kúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Update: sajna mégis kipattogok tőle.. :S

tincsa611

2020. június 25.

Katasztrófa. Őskáosz. Nagyjából így tudnám jellemezni a körülményeket, amelyeket ez a termék okozott. Mindenhol gyantamaradványok, csomagolások, sebhelyek, szisszenések, káromkodások, "namajdmost", "hátmégsem"... Kb. egy órán keresztül gyantáztam a bikinivonalam, szálanként nehezen, de kiszedte. Gondoltam kiváltom az epilátorom egy gyorsabb, "hirtelenebb" megoldásra, de inkább kínzom magam percekig az epilátorral, mint mégegyszer órákat szánjak erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

hadri

2020. június 19.

A testre való Isana gyantacsíkokat nagyon szeretem, gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is. Félig bevált, félig nem. Az arcomról 1 db szőrszálat se sikerült vele kiszednem, pedig akadt bőven... Bikinivonalban tudtam használni, de oda a testre való is jó volt. Mivel ugyanannyiba kerülnek, ezért a testre való jobban megéri, mert sokkal nagyobb csík.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

ditte21

2020. április 23.

Sajnos azon túlmenöen, hogy a rendeltetését nem képes ellátni, iszonyú károkat tud okozni.
Első használat során a szőrszálakat nem sikereült eltávolítanom, azonban a gyantázott terület piros maradt, majd másnap kis fehér pattanások jelentek meg. Elkönyveltem magamban, hogy béna vagyok és a fürdőszoba szekrény mélyére vágtam a dobozkát.
Pár nappal ezelőtt újra a kezembe akadt és gondoltam, teszek még egy próbát. Hiba volt...
Alaposan rásimogattam a területre, aminek az lett a következménye, hogy foltokban úgy tépte kis a szálákat, hogy vérezni kezdett több ponton is a bőröm.
Egy nap prosság és irritáció után hihetetken mennyiségű gyulladt, fehér fájdalmas pattanás jelent meg agyantázott területen, ami különösen fáj nekem, mert egyáltalán nem vagyok pattanásos. Borzasztó dühüs vagyok! Kérlek szépen, aki olvasod, ne vedd meg!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

Juccimo

2020. április 19.

UPDATE 2020.04.19. Sajnos már vagy egy éve változtattak a terméken, korábban a gyanta zöld volt, most rózsaszín, és azóta egyszerűen értékelhetetlen! Olyan vastag rétegben van a gyanta a csíkon, hogy semmit nem szed ki, csak ráragad a szőrre. Ha valamit mégis kiszed, akkor olyan sebes lesz utána a szám körüli terület, hogy hiába kenem aloe verával meg mindennel, mire begyógyul, már a szőr is visszanő és kezdhetném elölről.
Nem tudom, mi ez a kényszerű újítás-mánia, a korábbi változat egész jól tette a dolgát, ez az új verzió viszont borzalom, pénzkidobás. 1 csillag, és nem tudom, mit fogok ezek után használni...

2015.12.01.:Szám fölé használom, kb. két-háromhetente, változó sikerrel - néha egész jól kiszedi a szőrszálakat, máskor meg ottmarad az összes, és ráragad a trutymó. Pedig mindig ugyanúgy használom... pozitívum, hogy egy doboz nekem elég sokáig elég, kb. fél évre, pedig tényleg rendszeresen kell használnom (sajnos). (4/5 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

farkasnita

2020. április 16.

Borzalmas termék! Lehet, hogy jól kiszedi a szőrt, de viszi veke együtt a felső hámréteget is. Vérzik utána az adott terület és csak sebeket okoz. És nem rosszul használom vagy ilyesmi. Ehhez képest a dm-s Balea termék vagy a Veet fényévekkel jobb, ráadásul ilyeneket se okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

kgk

2020. április 5.

Egy szot tudok ra hasznalni: BORZALOM
Sajnos nem volt a drogeriaban a jol bevalt Veet, ezert ezt vettem helyette, de ismet ra kellett jonnom, hogy olcso husnak hig a leve.
Konyorgom mindenkihez, hogy ne vegyetem ilyet, ha nem akartok pent kidobni...
KUKA!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Egy szot tudok ra hasznalni: BORZALOM
Konyorgom mindenkihez, hogy ne vegyetem ilyet, ha nem akartok pent kidobni...
KUKA!!!

girlinpink

2019. március 9.

Egyik kedvenc! Minőségben, kiszerelésben. és árban is első helyen végzett nálam! Nincs kiütésem utána, (pedig viszonlyag érzékeny bőröm van), leszed mindent, nincs túl sok/nem túl vastag a gyanta mennyisége. De akár 2x-3x is lehet egy csíkot használni, korrigáláshoz vagy akár egy új részre, bár az már nem hoz 100%-os eredményt. Tehát nagyon meg vagyok vele elégedve, köszi Rossmann!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Valdo

2019. március 1.

Évek óta ez a gyanta vált be a legjobban az arcomon. ( Egy pár hónapja az aloe vera és szőlőmagolajos verzióját használom)
Az arcom hajlamos a kipirosodásra, így mindig bekenem bepanthenel a gyantázás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

balazskrisztii

2018. június 4.

A doboza nem pont ilyen, de gyanítom ugyanaz a termék. Én szeretem, jól lehet vele dolgozni, a kendővel maradéktalanul eltávolítható az arcon maradt gyanta (ami nem számottevő mennyiség)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.