Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Bőrradíros tusfürdő holt-tengeri sóval és cseresznyevirág illattal. Finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, természetes bambusz gyöngyökkel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Leander

2019. augusztus 27.

Kellemes, de semmi extra. Átlagos radírozó hatás, kellemes, de semmi átütő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

eilthyr

2019. március 13.

abszolút kellemes csalódásként ért, hogy egyáltalán nem tolakodó, hivalkodó az illata! kellemes, enyhe, gyorsan elillan. (bár ez számomra nem hátrány! sőt, ellenkezőleg!) jól tisztít, radíroz - ráadásul olcsó is! tusfürdőként szoktam használni hetente kb. 2-3x és teljesen rendben van, szerintem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Nicu

2019. február 17.

Nagyon finom, tényleg cseresznyevirág illata van. Vizes bőrön jól habzik, és nem olvadnak el hamar a gyöngyök. Nem túl durvák, nem sért, de mégis dolgozik rendesen bőrömön. Nem szárít, nem irritál, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Lexy00

2019. január 29.

Egy tubus elhasználása után úgy érzem ez az olcsó testradír alternatíva. Akciósan 450 Ft-ért jutottam hozzá, ami igen jutányos ár. Az illata nem tetszik különösebben, de úgyis igényli a bőröm a testápolót utána, így nem zavaró. Általában heti egyszer használom, de ha elfelejtetem, akkor inkább 2 hetente. Nedves bőrre szoktam felvinni, így kellemesen habzik, és könnyebb radírozni vele. A bőröm szereti és igényli a használatát, főleg a téli időszakban. Csak ajánlani tudom annak, aki egy olcsó bőrradírt keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Patricica11

2018. október 10.

Összességében elégedett vagyok ezzel a termékkel, ezért az árért mindent tud ami elvárható egy bőrradírtól. Két különböző méretű szemcsét tartalmaz, melyek közül a holt-tengeri só garantálja az erősebb radírozást, a bambusz gyöngyök (?) pedig gyorsan elolvadnak. Tusfürdőként szerintem kevésbé funkcionál, a használata után pedig különösebben hidratált érzést sem nyújt. Igazából csak egy tök olcsó és hatásos testradír, egy kipróbálást mindenképp megér szerintem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol