Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Testvaj csábító méz illattal.Sheavajjal ápolja a bőrt.Vegán termék.

Zaynab

2016. október 25.

Update:

Nagyon erős illata van testen. Először csak a nyakamra tettem kicsit, de már ott is, ezen a kis területen, az a parányi mennyiség is nagyon erősen illatozott. Az összetevőket elnézve az azért furcsa, hogy semmi méz nincs a krémben, miközben más mézes termékekbe beleteszik az igazi mézet, nemcsak a parfüm van helyette.
Miközben ezeket a sorokat írom, árad a bőrömből a méz illata. Közben majdnem az egész testemet bekentem ezzel a krémmel most, pedig én távol tartom magam a parfümanyagos testápolóktól.

Az illat nagyon erős és tényleg tartós, illetve a Balea Honig & Milch arcmaszkra vagy a mézes Negro cukorra hasonlít. Amikor a lábaimra és a térdeimre kentem a krémet, akkor hűvösnek éreztem a bőrömön.

Ami az állagát illeti:

- a nevével ellentétben NEM vaj!
- ha már az élelmiszereknél kell maradni, akkor inkább "margarin" mint vaj, de szerintem nyugodtan lehet testkrémnek is nevezni.

Nagyon könnyű oszlatni, mivel NEM vaj és nem is kemény.
Az Isana sheás - kakaós krém állaga szerintem ezzel kb. megegyezik.

Nagyon erősen édes. Aaaaah!!!
Most emiatt tetszik is egyébként, de nem tudok konkrét véleményt mondani a hatásáról, mivel csak ma kentem magamra nagy felületen először.

(Az új narancsos Isana krémre is kíváncsi vagyok)

Csak annak ajánlom ezt a testkrémet, aki NAGYON szereti a méz illatát. Másoknak inkább nem, mert nagyon de nagyon erősen édes illat.

2016. 10. 23.

Megvan!

Nagyon de nagyon erős méz illata van.
A Balea Honig & Milch arcmaszkhoz tudnám hasonlítani, csakhogy ennek még annál is sokkal erősebb illata van.
Alig nyitottam ki és áradt belőle a tömény méz szag.
Gyerekek és kisállatok elől én elzárnám, mert tényleg annyira "élesen" erős ez az édes illat.

Valamiért azt hittem, hogy sárgás lesz, ehelyett a termék fényesen fehér.
Elsőre 4 csillag és próbálok update-elni ha nagyon erősen pozitív vagy negatív tapasztalataim lesznek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 25.

Update:

Ami az állagát illeti:

- a nevével ellentétben NEM vaj!

Nagyon könnyű oszlatni, mivel NEM vaj és nem is kemény.
Az Isana sheás - kakaós krém állaga szerintem ezzel kb. megegyezik.

Nagyon erősen édes. Aaaaah!!!

(Az új narancsos Isana krémre is kíváncsi vagyok)

2016. 10. 23.

Megvan!

Nagyon de nagyon erős méz illata van.
Alig nyitottam ki és áradt belőle a tömény méz szag.

Valamiért azt hittem, hogy sárgás lesz, ehelyett a termék fényesen fehér.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak