Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Kovikini, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az Isana intenív kézkém maga nedvességmegkötő hatású karbamiddal speciális ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Az értékes összetevőknek köszönhetően, mint a panthenol, sheavaj és méhviasz a repedezett, száraz kézbőr is intenzíven ápolt, puha és rugalmas lesz. A speciális hatóanyag-kombináció eredményeként a krém segít fenntartani a bőr optimális nedvességtartalmát. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Nomine1116

2019. április 3.

Idén télen nagyon kiszáradt a kezem. Hiába próbáltam kenegetni gyakran Dm-es saját márkás száraz bőrre való krémmel, nem használt semmit. Az ára miatt gondoltam ezt kipróbálom. Úgy voltam vele, hogy nem drága, ha nem használ max elkenem a sarkamra. Nekem nagyon bevált. Olykor besegítek az oriflame univerzális balzsamjával, de látványosan puhább lett a kezem már az első használat után. Azóta minden nap használom. Kell idő míg beszívja, de megéri megvárni. Nekem ez csodaszer! Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

kittimakeuptest

2019. március 17.

Szerintem borzasztó...a Mixa százszor jobb. Nekem ez a krém még jobban kiszárította a kezem, de lehet pont ez a cél, hogy csak vegyem és kenjem...érdemes kipróbálni kicsit jobb minőségű kézkrémet és, akkor mindjárt rádöbben az ember, hogy mennyivel rosszabb ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Laura96

2019. február 5.

Nagyon száraz a kezemen a bőr, csak attól kirepedezik, hogy gyakran mosok kezet. Már elég sokféle kézkrémet kipróbáltam (közöttük a híres Niveat is, ami szart sem ért gyakorlatilag, csak jó zsíros lett a kezem tőle), teljesen tanácstalan voltam, hogy mit vegyek. Ezt a krémet ajánlotta egy ismerősöm, nagyon kíváncsi voltam, mert kemény 290ft-ot költöttem rá, ha jól emlékszem. Meg vagyok elégedve vele, hamar beszívódik (ami nálam nem gyakori), kellemes az illata is. Veszek is hamarosan még egy tubussal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Ottiilia26

2019. január 26.

Imádom!!! Nagyon száraz a kezem szeribtem az összes márkát kipróbáltam màr viszobt ez nagYon bejött.. nagyon hamar felszívódik nincs zsíros hatás utaná!!! Legjobb biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

olahnemese

2019. január 24.

Azonnal beszívódik, nem ragad és kellemes, visszafogott illata van. Szuper kézkrém, szeretem.

UPDATE kezdetben szerettem az illatát, de már egyáltalán nem tetszik, túl sok, túl erős, nem is szívesen használom, az irodában csak áll az asztalomon. Nem tudom, mit éreztem rajta kezdetben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

magichand

2019. január 19.

Jól hidratál, télre ez kell nekem, de az illata nem annyira tetszik, illetve intenzív is. Ennek ellenére szeretem a hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

BLili

2019. január 19.

Az első kézkrém, ami beszívódik, ráadásul nagyon szép INCI-vel! 10+ éve keresem az ilyet. Ezen kívül nagyon jól hidratál! Olyan, mintha szilikonnal kenegetném a kezemet. Ráadásul akciósan, 220 Ft-ért vettem, de mivel tizszeres áron sem találtam eddig jobb kézkrémet, az eredeti, 400 Ft-os ár is hihetetlenül alacsony egy ilyen jó termékért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Anett1224

2019. január 9.

Meg vagyok vele elégedve. Van azért ettől jobb kézkrém is, de ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nichoca

2019. január 7.

Az itteni vélemények alapján választottam.Ma potom 249ft-ert kaptam plusz 10%os kupon is volt a vásárlásnál,így még kedvezőbb volt. Eddig kék neutrogenat használtam,hideg ekcémám van,véresre repednek az ujjaim plusz az ízület is fáj alatta..1 használat után enyhült a fájdalom és vmi féle filmréteget is képez a bőröm. Eddig szuper. :) Az illata is szolid. Ajánlani tudom mindenkinek,hogy próbálja ki. Később beszámolok még róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

esztes2468

2018. december 16.

Jó illata van, teszi a dolgát, jól hidratál, nagyon jó száraz bőrre kézkrémnek, nem kell óránként újrakenni. Ár-érték arányban nagyon jó :) Táskába dobós azonnali segítséget és hidratálást nyújtó, olcsó, gyorsan beszívódó kézkrém! Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak