Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Intenzív formula panthenollal és B3 vitaminnal,töredezett hajra,szilikonmentes.

Kiszerelés: 300 ml

NyusziCsiga

2018. április 16.

Rövid hullámos hajam van, sajnos a legmakacsabb fajtából :D eddig minden sampon lelapította vagy egyszerűen formázhatatlanná tette, de ettől nem tapadt le a hajam, fényes volt, és azt csináltam vele formázás terén amit akartam :3 és az illata is nagyon jó szerintem :33
Sajnos a múlt héten elfogyott és azóta nem találtam a boltokban :/ pedig számomra csodás.
remélem csak időszakosan nincs vagy megújították, mert nekem nagyon hiányozna :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Femme

2017. december 28.

Nagyon jó sampon, újravevős! Nem nehezít, puha a haj tőle, és az illata csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

koxy001

2017. december 26.

Tökéletes, már a 2. flakonnal fogyasztom és még egy ideig kitartok mellette. Finom az illata, jól tisztít és habzik, ráadásul szilikonmentes. Eddig 5 napot bírt a hajam, mióta ezzel mosom simán kitoltam 7 napra. Számomra ez az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Mundow

2017. december 12.

Ár-érték arányban egész jó sampon. Jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Ár-érték arányban egész jó sampon. Jó illata van.

brbara

2017. november 22.

Nagyon nagyon szárította a hajamat, aminek következtében még zsírosabb lett, ördögi kör, alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Kicsmacs

2017. november 13.

Nagyon jó sampon de iszonyatosan zsírosít. 4 nap után már csorog a zsír a hajamból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

bogii95

2017. szeptember 12.

Nekem bevált, nem zsírosítja jobban, mint más samponok, olyan átlagos. Ár-érték arányban szerintem kitűnő. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Beya93

2017. szeptember 10.

UPDATE
Valószínűleg ez a sampon volt a ludas abban hogy 2 nap alatt tiszta zsír lett a hajam. Balzsamot/pakolást csak a hajvégeimre használok,szóval csak ez lehetett.Csalódás mert nagyon olcsó,és szilikonmentes,de így nem éri meg.Ki is dobtam.

Kb. 2 hete hasznalom, meg vagyok vele elegedve. Nagy pozitivum hogy szilikonmentes. Szep csillogo es puha lesz a hajam tole, az ara pedig tobb mint jo. Egy kicsit hig nekem de ez belefer. Extra apolast viszont nem ad a hajnak sajnos, ezert 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

UPDATE

Mofi

2017. július 6.

Most használom a 2. flakont belőle és nekem nagyon bejött! Keveset kell belőle használni, mert jól habzik így sokáig elég, pedig derékig érő dús hajam van. Nekem az illata is tetszik és szépen ápolja a hajam, szárítás után nem áll szanaszét. Persze hajolajat is használok, abból is az Isana-tól. Nekem bejött, újra fogom venni, hiszen az ára is kedvező. Nem szeretek sokat kiadni egy samponért, szerintem felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Alenhei

2017. május 12.

Az én hajamat szárítja, balzsammal együtt jó egyedül. Olcsó, tisztít, nagyon habzik de semmi extra. Nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.