Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív ápolást és fényt ad a fénytelen és töredezett hajnak. A ISANA hajsampon gondosan válogatott, kiváló minőségű alapanyagok kombinációja minden szükséges ápolást megad haja számára. A sampon értékes alkotóelemei mint a panthenol és a  B3 vitamin behatolnak a hajba és visszaadják annak rugalmasságát. A tisztító hatású hatóanyag kombináció az intenzív ápoló komplex-szel ápolja a fénytelen, száraz és töredezett hajat ls megelőzi annak szálkásodását. A haj könnyen fésülhetővé válik, és visszakapja a természetes fényességét. A kellemes illet egy különleges élménnyé teszi a hajmosást.

Bőrkímélő:

• bőrgyógyászatilag tesztelt
  • bőrkímélő pH
  • mindennapi használatra

Matilda

2015. október 12.

Először nagyon szerettem,isteni az illata, újra is vettem, aztán észrevettem, hogy ha ezzel mosok hajat, akkor száradás után furán felkunkorodik egy csomó hajszálam, olyan rendezetlen hatást kelt, továbbá én is észrevettem, hogy hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

zsoxcore

2014. augusztus 19.

Kellemes illata van (leginkább a mosóporhoz tudnám hasonlítani, nem tudom miért :D). Puha, kellemes illatú lesz tőle a hajam. A sörényem állapotával nem csinált semmit. Nem lett se hamarabb zsírosabb, nem tolta ki a hajmosások közti időt. Átlagos samponnak mondanám. Találkoztam már ennél rosszabbal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Alizka

2014. május 2.

Update: Le kell pontoznom. Néhány használat után elég száraz lett és gubancolódni kezdett a hajam. Most úgy használom, hogy először ezt, aztán a Schauma Krém és Olaj sampont, így egész jó, el fog fogyni ez is.

Azt mondhatnám erre a samponra, hogy megteszi. Jól tisztítja a hajam, talán túl jól is, eléggé csikorog, amikor leöblítem. Vizesen is "ropog" a hajam vége tőle. Mivel használok balzsamot, hajolajat, így egész jó lesz a végeredmény. Azért hozzátenném, hogy furcsán habzik, én nem ehhez vagyok szokva. Ha elfogy, nem veszem újra, de nem is bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 2.

enikova

2014. február 10.

Nem rossz, de nem is tett csodát. Elment egy átlagos samponnak, a hajammal látványos változást nem művelt, ráadásul nagyon olcsó és az összetevők is elviselhetőek. A "mindegy-hajúaknak" beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Underbelly

2013. szeptember 29.

Habzik rendesen, de se fényesebb nem lesz a hajam, se jól kifésülhető. Sőt, a hajam vége száraz lett tőle, mint a seprű, a fejem teteje viszont hamarabb zsírosodott... Egyetlen előnye, hogy olcsó. Borzasztó, kizárt dolog hogy még egyszer ilyet vegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

kakaska

2013. február 4.

Nem rossz ez a sampon, de nem habzik eléggé. Fényessé sem varázsolja a hajat. Hidratáló hatása van, és könnyebben lehet fésülni utána a hajat. Az illatától viszont egyenesen rosszul vagyok. Zsírosabb hajra nem ajánlanám. Az ára nagyon olcsó, de itt kb. vége is a tudományának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

koan

2012. szeptember 22.

Sajnos nem hidratál eléggé, így száraz hajra nem a legjobb választás. Kellemes illata van, nem zsírosít jobban, mint a zsíros hajra szánt samponok. Már az árát sem mondanám nagyon kedvezőnek, mert ezért a pénzért sokkal jobb samponokat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Ophelia

2012. augusztus 29.

Nem mondanám hatékonynak, a hajam semmivel sem lett se puhább, se fényesebb, a Balea barackos samponja százszor többet ér, pedig az is olcsó. A csábító ára miatt sem venném újra. A balzsamról már ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.