Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Áfonya kivonattal.

PinkMcFreeze

2018. január 30.

Nagyon szerettem az illatát, mert egyből vettem belőle 4 darabot is. Igazi áfonya illata van, de miútán bő vízzel érintkezik és lemosásra kerül, akkor elillan az illat :( Szóval szerintem korrekt a közepes értékelés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Saranhuone

2018. január 9.

Hú ezt imádtam nyáron, csak sajnos nem marad meg az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Hú ezt imádtam nyáron, csak sajnos nem marad meg az illata.

Vattacukor1990

2017. november 28.

Beszereztem egyet belőle, amíg kapható volt. Nem tudtam ellenállni a gyönyörű kék színének és az aranyos csomagolásának. Az illatába már annyira nem sikerült beleszeretnem. Ami még van belőle, elhasználom, de nem újravevős (nem is vehetném újra, mert limitált volt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Herbst8101

2017. október 25.

Emlékszem ennek nagyon odavoltam az illatáért... egy ideig. Leginkább ilyen erdei gyümölcsös joghurtokra emlékeztetett. A színe is tetszett bár ez annyira nem szempont. Jó megoldás, hogy mondhatni fejjel lefelé lehet tárolni így nem kell idővel átfordítani, rázogatni ha már kevés van benne. A külseje is tetszetős viszont mégsem lett akkora kedvenc, nem is vettem újra. Az illatára ráuntam, alig vártam kifogyjon, így négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Zsuzsi216

2017. szeptember 15.

Régebben vettem, de most találtam meg a szekrény mélyén.
Nagyon jó kis tusi ez. Tetszik az illata és az állaga is. Nem szárítja a bőrt és ez a kék szín... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Régebben vettem, de most találtam meg a szekrény mélyén.

kklaudia

2017. szeptember 2.

Anyukám lepett meg vele, mivel nagy áfonya rajongó vagyok... Nálam sikert is aratott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Jenniii92

2017. június 6.

Mostanában nagyon megszerettem a kék áfonyát, mint ételt ezért muszáj volt kipróbálnom ezt a tusfürdőt. :D Nem csalódtam benne, nagyon jó illata van, de sajnos nem valami tartós. Tetszik a színe, nagyon jól habzik, az állagával is meg vagyok elégedve. Isteni illat van tőle fürdés után a fürdőben. *.* Én biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

mse02

2017. április 12.

Finom illat, szép szín, krémes állag, hmmm..., tetszik.
Nem szárított, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Finom illat, szép szín, krémes állag, hmmm..., tetszik.
Nem szárított, nem irritált.

Pampilla

2017. február 11.

Szeretem az illatát,bár egyáltalán nem tartós. Sűrű sötétkék állaga van,kevés is elég belőle,jól habzik,nekem teljesen télies hangulatú,most fog elfogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Rure90

2017. január 22.

Imádom! Mindig is az egyik kedvenc gyümölcsöm volt az áfonya. Van egy túrórudi, ami szintén áfonyás, annak az illatára emlékeztet nagyon. Legszívesebben megenném :) Emellett nagyon brutál a színe, és bár nem egy szokványos szín, nekem nagyon bejön. És hihetetlen, de olcsó, és még is puhább lesz a bőröm tőle, nem szárít. Nem tudom, ezt hogyan, de örülök neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.