Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő kávé és vanília illattal. Bőrápoló összetevői révén gyengéden tisztít és megelőzi a bőr kiszáradását. Vegán.

Wonderwoman91

2020. május 1.

Átlagos tusfürdő, az illata miatt kap 5 csillagot. Kár, hogy nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

macooka

2020. április 8.

Sem nem kávé, sem nem vanília, helyette kellemes csokis-kakós illatot élvezhetek fürdés közben. Sajnos a bőrömön már nem érződik utána egyáltalán, de megfelelően tisztít és nem szárít. Ráadásul 270 Ft-ért nekem megéri, hogy minden tusolásnál ezt az isteni illatot érezzem :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

kannus

2020. március 26.

Az Isana termékek ár-érték arányban továbbra is verhetetlenek! Ez az utóbbi időben a kedvencem a tusfürdő palettájukról, kár, hogy limitált kiadás és a boltok polcain már nem nagyon látni. :( Most már csak itthon élvezem az utolsó flakont belőle! Az illata engem is inkább kakaóra emlékeztet mintsem kávéra, de ettől függetlenül szuper kellemes! Tudja, amit egy basic tusfürdőnek tudnia kell, ennyi pénzért bármi extrát elvárni tőle szerintem badarság! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Panni21

2020. február 17.

Elsőre nagyon finom, cukros-kakaós illata van, használat közben azonban átmegy valami másba, konkrétan a fedett uszodában éreztem mindig ilyen illatot gyerekkoromban, valamilyen tisztítószer lehet. Habzik, tisztít, kárt nem csinál, de legközelebb maximum végszükség esetén veszek tusfürdőt a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

netti1990

2020. február 12.

Tetszik az illata,viszont sokáig nem lehet érezni a bőrömön zuhanyzás után.Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

nitacica

2020. február 8.

Mennyei az illata, jól tisztít és árban is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Mennyei az illata, jól tisztít és árban is megéri.

Blackxentric

2020. február 8.

Imádom az illatát, jól habzik, megfelelően tisztít és olcsó. Ennél több nekem nem kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

EloiseBlack

2020. február 2.

Illat miatt vásároltam, meg ugyan nem marad, de fürdéskor egész jó. Mindig többféle olcsót használok mostanában és egy pár jófajata szappant(ha igazán tisztaságra vágyom kb kétnaponta).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

wallflower87

2020. január 28.

A kávéhoz nincs sok köze az illatának, inkább kakaós/csokipuding szerű, de valahogy kicsit műnek érzem, nem az fajta amit legszívesebben megkóstolnál :D Ráadásul egyáltalán nem marad meg a bőrön, legalábbis az enyémen kb nyomát sem érezni közvetlenül fürdés után sem, plusz eléggé szárít is.
Állaga és habzása sem a legjobb, azért el fog fogyni, de újravenni biztos nem fogom. Szerintem a 'szivárványsütis' kiadást jobban eltalálták, annak különlegesebb az illata és állaga is kellemesebb számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

nadalandy

2019. december 31.

Imdtam ezt a tusit, felűdítő az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Imdtam ezt a tusit, felűdítő az illata.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol