Isana

Ár:   199 Ft és 299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   133 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: kshercegno, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   199 Ft és 299 Ft
Kiszerelés:   133 ml és 150 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Megújult változat!

Kifejezetten a száraz bőrre fejlesztették ki. Véd a külső káros behatásoktól. Kamilla hatóanyagának révén a bőr megnyugszik és regenerálódik. A glicerin és panthenol hidratálja kezeit. Gyorsan beszívódik, nem hagy hátra zsíros érzetet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SiriusRed

2021. április 11.

Az illata nálam nem nyerő, de különben egy kellemes kis krém. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, viszont a bőröm nagyon selymes utána, és az érzés még kitart egy ideig. Ár/érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

vadcseresznyefamag

2020. május 9.

Nagyon jó kis krém. Valóban gyorsan beszívódik és nincs utána zsíros réteg. Az illata nagyon finom visszafogott, én némi mentát is érzek benne.

133 ml- s kiszerelést kaptam 299 ft-ért. Ennyiért szerintem ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

133 ml- s kiszerelést kaptam 299 ft-ért. Ennyiért szerintem ajándék.

dunaimano

2020. január 23.

Gyöngéden hidratáló és gyorsan beszívódó krém. Kellemes érzetet hagy maga után, puhítja a bőrt. Nem egy nagyágyú, semmiképp nem ajánlanám extrém szárazságra, inkább egyfajta szintentartásra alkalmas. Kis mérete miatt tök jó táskábabedobósnak. Eltűrném illatmentes változatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Hecate

2019. november 30.

Király utcai Rossmannban vettem leértékelve (149 Ft-ért), mert azt írták Végkiárusítás - Lehet kivonják majd a forgalomból? Az illata elsőre nekem nem volt rossz, később azonban felbukkant az a fura buké, amit előttem sokan említettek. Számomra nem is hasonlít kamillára, talán inkább egy szolidabb, olcsóbb, gyenge wc-illatosítóéra, ám aztán tompul az aroma, mivel a kence hamar bőrbe issza magát.. A termék kicsit hidratál, az ára baráti volt, a mennyisége megfelelő és a csomagolása rendben van küllemre és könnyű, praktikus alkalmazás szempontjából is. Nekem azonban jobban bejön a Rossmann Isana Med, azaz a ligetszépét tartalmazó kézkrémje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

rtteszvesz

2019. június 24.

Illata nem tetszett és nem is hidratált elég jól, nekem az oivás jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

Illata nem tetszett és nem is hidratált elég jól, nekem az oivás jobb.

Joditti

2019. március 6.

Gyorsan beszívódik, de az illatát én annyira nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Gyorsan beszívódik, de az illatát én annyira nem szeretem.

GergelyneTesiVass

2018. december 24.

A tégelyes kiszerelést vásároltam. Remek árú, nagy méretű termék, bár emiatt leginkább otthoni használatra jó, táskába tenni nem praktikus. Az illatát rendkívül kellemesnek találom. Tetszik az állaga, nagyon jól beszívódik, de sajnos az én bőrömnek nem elég gazdag az összetétele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Taestylips

2018. november 24.

Enyhén száraz kézre tökéletes, de sajnos télre kevés. Gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros réteget. A kezeim puhák lesznek utána és kellemes az illata is. Az ára megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Rure90

2018. november 19.

Inkább nyárra tudom elképzelni, mert ebben a hidegben már nem segít úgy, mint az előző kézkrémem (szintén Isana), de alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

herczegno33

2018. november 15.

Muszály mosogatás után valami kèzkrèmet használnom. Teszi a dolgát, egyedül at illat miatt adok 4- est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak