Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

rtteszvesz

2019. június 24.

Illata nem tetszett és nem is hidratált elég jól, nekem az oivás jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Illata nem tetszett és nem is hidratált elég jól, nekem az oivás jobb.

Joditti

2019. március 6.

Gyorsan beszívódik, de az illatát én annyira nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Gyorsan beszívódik, de az illatát én annyira nem szeretem.

GergelyneTesiVass

2018. december 24.

A tégelyes kiszerelést vásároltam. Remek árú, nagy méretű termék, bár emiatt leginkább otthoni használatra jó, táskába tenni nem praktikus. Az illatát rendkívül kellemesnek találom. Tetszik az állaga, nagyon jól beszívódik, de sajnos az én bőrömnek nem elég gazdag az összetétele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Taestylips

2018. november 24.

Enyhén száraz kézre tökéletes, de sajnos télre kevés. Gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros réteget. A kezeim puhák lesznek utána és kellemes az illata is. Az ára megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Rure90

2018. november 19.

Inkább nyárra tudom elképzelni, mert ebben a hidegben már nem segít úgy, mint az előző kézkrémem (szintén Isana), de alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

herczegno33

2018. november 15.

Muszály mosogatás után valami kèzkrèmet használnom. Teszi a dolgát, egyedül at illat miatt adok 4- est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

senskin

2018. november 15.

Millió kézkrémet használtam már, ez bevált! Komolyan mondom, kézmosás után már sebesedett a kezem. Most ezt használom reggel a hidegben, napközben, ha kezet mosok. Semmi seb repedezett kéz, ujjak. Érdekes, mert már annyi krémet próbáltam drágábbakat is. Ez vált be! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

lakadri

2018. július 23.

Az illata nem rossz, az állaga sem, viszont rettenetesen csípte a kezem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Az illata nem rossz, az állaga sem, viszont rettenetesen csípte a kezem...

FPiro

2018. január 2.

A táskámban hordtam egy ideig magammal, jól hidratált, bár én pár órán keresztül éreztem max. a hatását. Ha elmentünk valahová, akkor a férjem is gyakran kért belőle, és szívesen használta. Pár hónap után viszont számomra irritálóvá vált az illata, szerintem megromolhatott, nem vásárolom többet, mert kellemetlen, fejfájós érzésem van, ha csak eszembe jut az a szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

quitz

2017. november 11.

Enyhén száraz a bőröm, erre tökéletes. Nem egy zsíros krém, gyorsan beszívódik, puha lesz utána a kezem, és nem képez bevonatot rajta. Kellemes az illata, nem tolakodó, ára megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol