Isana

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

100ml. Ápolja, védi és selymessé varázsolja kezeit mandulaolaj kivonatával, mialatt kellemes illatával kényezteti. Célzottan száraz bőrre lett kifejlesztve. Kakaóvaj, panthenol és glicerin tartalma intenzív ápolást nyújt. Ásványi olaj-, szilikon-, és parabén mentes. Ph- bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Lovaslany

2021. január 20.

Igazán hidratáló kézkrém kellemes illattal. Sok száraz bőrre való krémmel ellentétben viszonylag gyorsan beszívódik, így napközben jó használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

sailorluna

2018. augusztus 2.

nem rossz kis krém, gyorsan beszívódott a bőrbe, a kezem nem maradt tőle ragacsos, az illatát végig szerettem. átlagosan jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Ladybug90

2013. december 12.

Nagyon szeretem. Lehet még kapni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Nagyon szeretem. Lehet még kapni?

orchidea8627

2012. december 17.

Nagyon jó kis kézkrém, irodában tartom, napközbeni használatra.
Viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy csúszós érzetet sem.
Az illata kicsit erős, de hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Nagyon jó kis kézkrém, irodában tartom, napközbeni használatra.
Viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy csúszós érzetet sem.
Az illata kicsit erős, de hozzá lehet szokni.

babyface

2012. október 12.

hosszú idő óta a legjobb kézkrém amit próbáltam! isteni illat, jó összetevők, nagyon könnyen beszívódik (és nem hagy olyan fura réteget a bőrön) és mintha a körömágyamat is rendben tartaná, egyszerűen tökéletes! naná hogy limitált ezért érdemes feltankolni belőle... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Maniac

2012. szeptember 26.

Május 23:
Úgy indultam el kézkrémet venni, hogy fogalmam sem volt milyet vegyek. Aztán bolyongtam a Rossmannban és megakadt a szemem a kis rózsaszín-lila tubuson. Vettem egy szagmintát, édes, cukros tej illata van, betettem a kosárba és már meg is vettem. Otthon olvastam, hogy elég sok káros anyagot ki is hagytak belőle, szerencsére. A hatása annyira nem győzött meg, inkább szintfenntartáshoz jó, télen tuti kevés. De ha az árát nézzük, akkor teljesen megérte!
Update: Aki olvasta az írásom, attól most mélységesen szeretnék bocsánatot kérni, ugyanis megváltozott a véleményem erről a kis kencéről. Most, hogy volt ez a hülye idő teljesen kiszáradt a kezem (persze nem is kentem vagy 1 hétig, meg is látszott), bekentem vele éjszakára és másnap úgy rendbe hozta a kezem, mintha nem is lett volna baja. Tehát imádom! Nagyon olcsó, nagyon jó illata van és nagyon hatásos! Úgyhogy most megyek is és bocsánatot kérek tőle, hogy megvádoltam azzal, hogy nem is olyan jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Május 23:

bandita

2012. május 22.

Hirtelen ötlettől vezérelve vásároltam, nem sokat vártam tőle, elsőre nem is éreztem túl kellemesnek sem az illatát (enyhe mandulaillat), sem a hatását. A kézbőröm gyorsan beszippantotta, és ellentétben a paraffinos, szilikonos termékekkel, nem keltett ápolt, sima érzetet, azaz hamis illúziókat.
Pár napja használom már és azt kell mondjam, hogy hosszú távon meggyőzött a termék. Javult a kézbőröm általános bőrképe, a körömágyak környéke is kifogástalan.
Sajnos limitált széria csak, de lehet, hogy veszek még belőle, mielőtt kifut.
A paraffinolajos-szilikonos kézkrémek ápoló hatása most már világosan megkérdőjeleződik általa, őt nem kell folyamatosan, óránként kenegetni!!!!
Szívből ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 22.

Sajnos limitált széria csak, de lehet, hogy veszek még belőle, mielőtt kifut.
Szívből ajánlom mindenkinek.

Vitaminok: Panthenol