Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Fésülést könnyítő spray selyemproteinnel.

summerrain

2021. február 27.

Én egyik problémát sem tapasztaltam az itt leírtak közül, lehet, amit én vettem az már egy másik eresztés.
A terméket az itteni véleményeket elolvasva óvatosságból először a csuklómra permeteztem. Nem okozott irritációt.
Illata kellemes, gyümölcsös, nem erős. A bőrömről az illata pár percen belül elpárolgott, hajban is csak akkor éreztem nagyon gyengén, ha illatmentes sampon után használtam. Én nem érzem ki az alkoholt.
Vékönyszálú, hullámos, töredező hajam van, nem vettem észre, hogy szárítana. Viszont selymesebb, jobb a tartása, de nem zsírosít, akkor se ha az egész hajamra fújom (gondolom, azért mert zsíralkohol és olajmentes a formula).
Érzékeny fejbőröm van, nagyon kevés hajápolóterméket tudok használni, mert a hajápolószerek többségétől viszketek. Ez semmiféle irritációt nem okozott.
Bár nem én vagyok a célcsoport (bevallom, a cica a flakonon a szívembe lopta magát, szeretem a pinket, és amúgyis gyermeklelkű vagyok :-D) nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Mona1984

2020. október 12.

Sajnos nem nèztem meg hogy van e róla èrtèkelès! Ez a termèk KUKA! Olyan a szaga mintha vodka vagy pálinka lenne, tuti nem fogom a lányom hajára fújni! A flakont majd befogjuk valamire, de ennyi. Nem ajánlom senkinek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Alessia

2020. október 6.

Illata nem jó, semmi kellemes nincs benne.
A göndör száraz hajamat nem táplálja, nem könnyíti a kifésülést, jobban szárítja.
Nem szívesen fújom a hajamra. Talán még próbálkozok vele mivel tele van, de lehet hamar a lefolyóban végzi. A sprays fejet másra lehet el tudom használni..

2020.10.06. Párszor még használtam, de a tapasztalatom ugyan az, plusz zsírosabb érzetű lesz rögtön tőle a teteje, a hajam alja pedig marad száraz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Illata nem jó, semmi kellemes nincs benne.

wildrose

2020. május 15.

Kellemes illatú, könnyű állagú hajápoló, valóban segíti a kifésülést, de egy kicsit szárítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

aji101

2020. január 3.

Magamnak vettem, én használom. Könnyen fésülhető tőle a hajam, de egy idő után azt vettem észre, hogy szárítja azt. Elhasználom (havonta párszor használom csak), de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

rosa.love

2019. január 19.

Probakepp rafujtam a kezemre es egetni kezdte a boromet. Ezek utan nem fogom a kislanyom hajara fujni,meg a hajvegekre sem. Latom teli van alkohollal, nem hinnem, hogy ez hasznal a hajnak. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk