Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. február 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• megóvja ajkait a kiszáradástól
  • illatanyag- és tartósítószermentes

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Jelizz

2019. június 23.

Nem jo , nem hidratal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Nem jo , nem hidratal :(

Dicci

2019. március 4.

nagyon szárít, kellemetlen érzetet ad

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

nagyon szárít, kellemetlen érzetet ad

Ercsi

2014. március 5.

Rossz íze van, nem hidratál, szerintem büdös is, egyedül arra kap egy csillagot, hogy szép fényt ad a szájnak, egyébként semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

vikcsi

2014. január 5.

Ár-érték arányban jó, de azért hagy kívánni valót maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Ár-érték arányban jó, de azért hagy kívánni valót maga után.

ct

2013. január 10.

Nagyon nem az igazi, elhasználom, ha már megvettem, de legközelebb biztosan nem ezt választom.Olcsónak olcsó, de nagyon furcsa szaga (és nem illata) van, semmi köze a cseresznyéhez.Az íze borzasztó.Az állaga kemény, ugyanakkor, mikor kenem fel, akkor vizesnek tűnik.Nem érzem úgy, hogy ápolná az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Dorinaa

2012. november 28.

Jó kis ajakápolónak tűnik, az illata olyan Isana ajakápolók illata, az állaga furcsa nekem...Színre is szép, de olyan vizes állagú, szinte szájfény szerű csak nem olyan ragacsos. Meglepődtem, de szájfényesítőnek jó lesz. :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 28.

vador

2012. november 23.

Volt egyszer egy ilyenem, vesztemre nyáron, ugyanis több ízben nagyon csúnyán megolvadt a táskámban, pedig épp nem 40 fokok dúltak. Amúgy a színes-szagos Labellók szintjén van, illatra nem olyan kellemes, de visz valami életet az arcomba ha felkenem, mégse rúzs. Mindenesetre hidratáló hatása nemigen volt, így maximum nyáron lenne elég, viszont az olvadós incidens okán hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

masnis

2012. november 16.

Szerintem teljesen korrekt termék igazán olcsó áron. Anyukám birtokolt egy ilyet, és mikor még otthon laktam, rendre lenyúltam délután, ha a szobájuk felé jártam. :) Nekem tetszett az illata, valahogy nem volt tolakodóan mű (unlike labellók!). Tényleg kicsit túl csillogós, de rúzs alá/otthoni délutánra szerintem simán elhasználja az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

dorothea

2012. november 5.

nem igazán jött be... szerintem az íze és az illata is rossz, de főleg az íze. nekem a fénylése nagyon tolakodó... kár volt megvennem, nem hiszem, hogy használni fogom, mert képtelen vagyok elviselni az ízét. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Barbi-Lou

2012. november 1.

Kicsit megijedtem, mikor először kicsavartam. Olyan kemény, zsírkréta állagúnak tűnt. És nem! Nagyon lágy, vékonyan fel lehet vinni, és nagyon finom az illata! Nekem tetszik. Nem mondom, hogy ez hidratál a legjobban, de nem rossz! Főleg 300 ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0