Isana

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Donovanna, az összetevőket feltöltötte: vvvani05, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szulfátmentes sampon lótuszvirág és kókuszdió kivonattal vékonyszálú hajra. A szilfát, PEG- és szilikonmentes formula gyengéden és kíméletesen ápolja a hajat.

95%-ban természetes eredetű összetevőkből, mikroplasztik mentes.

Ár: 500 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

zsofi02

2021. május 6.

Meglepően brutálisan jó! Annyira pihe-puha lesz a hajam, végre nincs kiszippantva belőle minden nedvesség. Hajmosás után rendesen marad súlya a hajamnak, nem száll, nem pöncörödik. Imádom. Garnier banános hair food-dal használom, hogy tényleg ne nagyon vigyek be káros anyagokat a hajmba és így sosem volt ilyen puha és jó állagú a hajam. Sosem vártam volna ilyen jó eredményt egy drogériás sampontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

kovacsrekaa

2021. április 10.

Egesz jo kis sampon. Nem zsirosodott el tole a hajam elobb, ugyan ugy maradt a heti 1x hajmosas. Illatat szeretem, allaga nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

FirniglN

2021. március 27.

Szulfátmentes sampont kerestem, eredetileg nem ezt akartam venni de gondoltam teszek vele egy próbát. Abszolút megérte! Vékonyszálú hajam, száraz fejbőröm van, nem szárít, nem marad ragacsos, szép fényes lesz tőle. Újra fogom venni, ezért az árért pláne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Niacinamide, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.