Isana

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Donovanna, az összetevőket feltöltötte: vvvani05, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szulfátmentes sampon lótuszvirág és kókuszdió kivonattal vékonyszálú hajra. A szilfát, PEG- és szilikonmentes formula gyengéden és kíméletesen ápolja a hajat.

95%-ban természetes eredetű összetevőkből, mikroplasztik mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mia0602

2022. április 21.

CGM rutinba vettem pont egy éve. Szerettem használni, de télen a száraz fejbőröm miatt másik samponra váltottam. Közeli lejárata miatt újra ehhez nyúltam. Most nagyon rosszul teljesít. Rengeteg és vastagszálú, hullámos hajam van. Egy pohárba felvizezem a sampont és úgy öntöm a hajamra. Így felhigítva is borzalmasan szárítja a fejbőrt és a hajat is. Sprőd és kezelhetetlen a hajam a használata után. A fejbőröm pedig sebesre száradt 3 nap alatt.
És nekem is nagyon gyorsan fogy, pedig nem ez az első szulfátmentes samponom, tudom hogy nem habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 21.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. október 10.

Az elején nagyon szerettem, aztán elkezdte elképesztő módon szárítani, gubancosítani a hajam, így elhasználtam, de nem veszem újra. Összetevői miatt adok 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. október 10.

ssziszi82

2021. október 7.

Összességében jó sampon. Sokan írják, hogy nem habzik, (bár más szulfátmentes sampont nem használtam, nincs összehasonlítási alapom), de én azt olvastam, hogy a szulfát mentes samponok nem habzanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

zsaratnok

2021. szeptember 30.

Friss CGM rutinom részeként vásároltam először júniusban, nem voltam vele teljesen elégedett. Alig habzik, sokat kell belőle használni. Aztán kaptam ajándékba egy második flakonnal és úgy voltam vele, hogy elhasználom. Kis kísérletezés után rájöttem, hogy valamivel jobban habzik, ha úgy használom, hogy miután vizes hajra felvittem és elkezdtem eloszlatni, locsolok még egy kis vizet rá. Jobban hangzik és jobban lehet oszlatni, de mégsem az igazi.
Nem valószínű, hogy újra fogom venni. Vékonyabb és kevesebb hajhoz talán ideálisabb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Irudi

2021. augusztus 26.

Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos nem győzött meg...

Az illata engem nem fogott meg, sőt, nekem kicsit férfias. Persze, nincs ráírva, hogy nőknek készült sampon, de valamilyen uniszex illatra számítottam.

A másik, hogy nagyon nem habzik. Felkenem egyszer, kétszer, harmadjára már talán van némi habkezdemény. A baj csak az, hogy mialatt eszelősen próbálok habot köpülni a fejbőrömön, a hajvégem ezt annyira nem jutalmazza, és seprűre szárad, mire végzek a hajmosással. Három alkalommal mostam hajat ezzel a samponnal, kevesebb, mint a fele van már csak a flakonban.

Az állaga is olyan fura, kicsit nyálkás, talán hínárra emlékeztet.

Szerintem tusfürdőként lesz elhasználva (lepasszolom a férjemnek, ha már ilyen férfias illata lett a samponnak), és keresgélem tovább az ideális CGM sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos nem győzött meg...

Az állaga is olyan fura, kicsit nyálkás, talán hínárra emlékeztet.

Fe0ve0

2021. augusztus 1.

Jól tisztít, cgm, kedvező ár. Az összetevők lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Jól tisztít, cgm, kedvező ár. Az összetevők lehetnének szebbek.

zsofi02

2021. június 25.

Meglepően brutálisan jó! Annyira pihe-puha lesz a hajam, végre nincs kiszippantva belőle minden nedvesség. Hajmosás után rendesen marad súlya a hajamnak, nem száll, nem pöncörödik. Imádom. Garnier banános hair food-dal használom, hogy tényleg ne nagyon vigyek be káros anyagokat a hajmba és így sosem volt ilyen puha és jó állagú a hajam. Sosem vártam volna ilyen jó eredményt egy drogériás sampontól.

UPDATE: Bárki bármit mond, én még mindig imádom :D A kizárólag bazi drága cuccokkal dolgozó, budai szalonban a fodrászom is kérdezte, hogy milyen sampont használok, mert nagyon szép a fejbőröm és a hajam állapota is, eléggé meglepődött, hogy Isana-s sampont. Nyilván nem habzik úgy, mint egy szulfátos sampon, mivel pont arra valók a szufátok, viszont szerintem egyálatan nem zavaró ez benne, teljesen jól használható. Nekem a niacinamide is teszi a dolgát és így nem zsírosodik hamarabb a hajam, az összes korpámtól és fejbőrviszketésemtől megszabadított. Külön csúcs, hogy vegán + környezetbarát. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

tincsa611

2021. május 30.

Egyszerűen borzasztó... nincs más szó erre. Mikor megvettem még csak az első 3 ötcsillagos vélemény volt róla, így úgy voltam vele ennyi pénzért teljesen megéri. Régóta szilikonmenteset használok, most pedig pluszban a szulfátmentes összetételre is felfigyeltem. Kár volt. 3x használtam, mégis már a fél flakon hiányzik, mert egyszerűen nem habzik, nem lehet eloszlatni a hajon. Második samponozás után esetleg, viszont így meg olyan szinten csikorgósra szárítja a hajat, hogy rossz megfogni, de még hallgatni is. Hair food-dal használtam és még így is fénytelen, kezelhetetlen szénakazal lett, ráadásul hajmosás utáni napon úgy nézek ki, mint aki megfejelte a zsírosbödönt. Nem szoktam terméket kidobni, de ez közel áll hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 30.

simple

2021. május 18.

Szörnyű. Mintha valami nyálkát kennék a hajamra hajmosás közben, és egyáltalán nem is habzik. Borzasztó tőle a hajam, nincs semmi ereje, tartása, egy elképesztően lapos plötty valami a végeredmény. Még ha összefogom, akkor is más a hajam a állása, és ragad, tapad, pár nap múlva meg már tocsog a zsírban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 18.

pacsalia

2021. május 16.

Nem annyira borzasztóan rossz, tényleg nem szárít, viszont az én hajamat hamarabb zsírosítja. És ISZONYAT büdös (számomra).
A gyomrom forog az "illatától"🤢Annyira örültem hogy végre találtam egy jó árban lévő, hosszú távon használható szulfát-&szilikonmentes sampont, de ez sajnos biztos nem az lesz, amit újra fogok venni🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Niacinamide, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.