Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. június 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Narancsvirág és joghurt tartalmával ápolja és hidratálja a kiszáradt bőrt.

zsoxcore

2017. június 7.

Kellemes illatú, jól habzó tusfürdő. Nem szárította a bőrömet, tökéletesen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

indibaby

2016. szeptember 16.

Nagyon bevált termék. Kellemes illatú, kényeztető tusfürdő. Árához viszonyítva klasszisokkal többet ér, mint drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

citronella

2016. augusztus 23.

Semmi extra,de mégis nagyon kellemes vele zuhanyozni. Frissítő,finom illata van,amit én zuhanyzás után is érzek a bőrömön és az állaga is nagyon jó,nem tapasztaltam,hogy szárítaná a bőrömet. ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

panneszka

2016. július 24.

Kellemes krémes állag jó vele zuhizni. Egyedül azt bánom, hogy az illata nem intenzívebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

eliana10

2016. április 29.

Nagyon folyik, nem habzik jól, emiatt rettentő gyorsan fogy. Az illata jó, de nem tartós. Kuponnal vettem 30 %-kal olcsóbban, de így sem érte meg, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Loona

2016. április 15.

Kb. egy hete vettem - nem értem, hogy nem találtunk egymásra előbb, pedig a narancs(virág) egy olyan illat, amit tipikusan szeretni szoktam, és most sem volt ez másként.
Nálam általában 3-4 tusfürdő van nyitva egyszerre, és hangulattól függően használom egyszer az egyiket, egyszer a másikat, általában ugyanaz nem kerül sorra egymás után kettőnél többször - amióta viszont ez megvan, minden este érte nyúltam. Nagyon megszerettem az illatát, az állaga is pont olyan, amit én ebben a télből kifele tartó, de még nem kifejezetten meleg időben szeretek. Télen biztosan még jobban szerettem volna, úgyhogy fogok belőle venni, szerintem állandó lakója lesz az őszi-téli fürdőszobapolcomnak :)

Finom, édeskés narancsos illata van. Enyhe, de határozottan érezhető, tusolás közben végig jelen van, utána viszont rólam gyorsan elillan - pont, ahogy szeretem :) Lehet egy tusfürdő illata akármilyen finom, nekem ez csak tusolás közbenre kell, utána nem szeretem, ha megmarad rajtam. A fürdőszobában viszont, ha rövid időn belül visszamegyek, még meg szokott csapni, amit egy átlagos tusfürdőnél szintén nem annyira kedvelek (illetve nincs vele bajom, betudom a fürdőszoba velejárójának), ennél az illatnál viszont kivételesen szeretem, mert nem az jut róla rögtön eszembe, hogy ez egy "klasszikus tusfürdőillat".

Általában Balea tusfürdőim vannak, ebből is elég ugyanannyi, mint azokból, jól habzik, jól tisztít, nem szárítja a bőrömet, tusfürdőként teljesen rendben van. Tényleg kicsit folyékonyabb az átlagnál, emiatt először nekem is kicsit több folyt ki belőle a kelleténél, de azért annyira nem nehéz kezelni, max. két ilyen eset után sikerült belőni a technikát, így engem ez sem zavar egyáltalán, sőt, még könnyebb is így eloszlatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Cintia89

2016. április 8.

Nagyon szeretem, nagyon jó az illata és nem szárítja a bőrömet!!! Most is van egy tartalék a szekrényben! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Kingácska0807

2016. február 2.

Nagymamám testvére lepett meg minket vele. Ezért kedves csak számomra ez a tusfürdő. Szegény már lassan 80 éves, de mindig igyekszik küldeni valamit nekünk Mamával a kis nyugdíjából. Ez számomra lélekmelengető :) Maga a tusfürdő nem lenne rossz, mert az illata nagyon finom. Azonban nem habzik eléggé, és engem szárított is kicsit. Valamint egészen gyorsan fogy. Annyira azért ár-érték arányban nem rossz, kap egy erős hármast. De főleg Margit Néném miatt :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

alcyone

2015. december 8.

Az illata szuper, bár az is igaz, hogy nem marad meg túl sokáig az ember bőrén. Amit viszont sajnálok, hogy valamiért szárítja a bőrömet, ezért nem kellemes a használata - tusolás után a lábszáram és az alkarom szinte vállalhatatlan. Kézmosásra majd jó lesz maximum...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

redakkrisztinaa

2015. október 9.

Az illata nagyon finom nyárias . Maga a termék krémes , habzása jó egy a hátránya hogy nagyon híg ezáltal hamar fogy és nem túl tartós az illat :) Ennyi pénzt viszont teljesen megér .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.